Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Delirmişsin sen :( Bir daha ki sefere metreyle ölçeriz tam ortası mı diye :S

Şurda hep gülüyorum. Hareket çekiyor sanki Jinbei sfjkldjas
Metre ile ölçmene gerek yok eğer attığın sahneye bakarsan Jimbei'nin Luffy'i tuttuğu kolunun altından darbeyi yediğini görürsün, zaten hedef te Jimbei olmadığından ortasından delmeye gerek yoktu çocuğa ulaşacak en kısa mesafeden kesmiş Reis neyse :artiz:

Metre ile ölçmene gerek yok eğer attığın sahneye bakarsan Jimbei'nin Luffy'i tuttuğu kolunun altından darbeyi yediğini görürsün, zaten hedef te Jimbei olmadığından ortasından delmeye gerek yoktu neyse :artiz:
Abi adam çapraz delinmiş olsun çok mu şey değişiyor anlamadım ki :S Sanki adamın sadece kolu yanmış ama biz abartıyoruz.

Abi adam çapraz delinmiş olsun çok mu şey değişiyor anlamadım ki :S Sanki adamın sadece kolu yanmış ama biz abartıyoruz.
Kenardan almış dedim yahu sanki abartılacak bir şey yok demişim gibi niye veryansın ediyorsun. Ortadan delinse daha etkili bir dayanıklılık gösterisi olurdu o yüzden kenardan almış olması biraz etkisini azaltıyor demek istedim çok uzattık sonra bu hale geldi olay :üzgünüm:

Eline sağlık güzel olmuş.

2 tür dayanıklılık var.
1. Wb gibi dayanıklılık: hayvan gibi hasar almışsın acıya ve yorğunluğa rağmen hala ayakta kalıp savaşabilme.
2. Bm gibi dayanıklılık: hayvan gibi darbe almışsın ama vücudunun nerdeyse hiç hasar almaması.

Bu açıya ve yorgunluğa karşı olmuş biraz. Zaten Zoro çok dayanıklı birisi burda bir şüphe yok. Fakat Luffy ile kıyaslamasına bakalım.

1. türde Zoro'nun önde olmasına bişey demem hatta doğrudur. Fakat aralarındaki fark fazla değil, Zoro, Luffy'nin hasarını alıyor ayakta kalıyo ama sadece ayakta kalıyor. Dövüşecek durumu yok.

2. türde Luffy'nin meyvesi sağalsun net önde bu bir gercek. Zoro gelen tüm hasarları net göğsünde yumuşatıyo.

Tabi 2 yıl sonrası için içine hakinin de girmesiyle durumlar daha farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık