Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

Üst sınır olmasına gerek yok bence. Zaten okuyup okumamak kişinin insiyatifine kalmış, sayfa sayısı fazla gelirse okumaz.
Çok az kişinin okuyacağı kadar uzun olursa da pek hoş olmaz gibi geliyor bana. Daha çok sayfa, daha çok zaman demek ve bu uzun zaman süresince az sayıda yorum gelmesi konunun güncelliğine yitirmesine sebep olabilir diye düşünüyorum.

Çok az kişinin okuyacağı kadar uzun olursa da pek hoş olmaz gibi geliyor bana. Daha çok sayfa, daha çok zaman demek ve bu uzun zaman süresince az sayıda yorum gelmesi konunun güncelliğine yitirmesine sebep olabilir diye düşünüyorum.
28 gün içinde okunamayacaki pek kitap olduğunu sanmıyorum. Tabi dediğiniz gibi sınır da konulabilir veya önerilen kitap aşırı uzun ise gün sayısı artırılabilir. Ona her halükarda bir çözüm bulunur, hele bir uygulamaya başlayalım da.

Şimdi KPSS'ye hazırlanıyorum zaman kuralına uyamam diye katılma işini yaz sonuna bırakıcam. Gerçi sene başından beri kütüphaneden 8 kitap aldım, okudum :oleyo2: ama fikri beğendim umarım tutar :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık