Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

edit: şu ara okuduğum otostopçunun galaksi rehberi serisi var onu bitirince ben de ara ara dahil olmaya çalışırım

Ben genelde serileşmiş hikayeleri sevdiğim için katılmayacağım. Ama gelen yorumlara göre listeme ekleyebilirim. Bir de ikinci el bulursam tabii :D
Bu arada konuyu beğendim, destek verelim.

Son düzenleme:
Tam da o yüzden kimse okumayacak dedim. :(
Gönüllülük esaslı bir proje işte, birisi kitabı söyler okuyabilen okur ve yorumunu yapar sonra tartışma ortamı oluşur kitapla ilgili. Diğer türlü çok zorlama gibi oluyor. Ulaşabileceğim bir kitap önerilirse okurum tabi. Bu arada güzel konu hea, bir kata vs dof olmasada iyi yanı.

Gönüllülük esaslı bir proje işte, birisi kitabı söyler okuyabilen okur ve yorumunu yapar sonra tartışma ortamı oluşur kitapla ilgili. Diğer türlü çok zorlama gibi oluyor. Ulaşabileceğim bir kitap önerilirse okurum tabi. Bu arada güzel konu hea, bir kata vs dof olmasada iyi yanı.
Zorlama olması amaç değil mi zaten xD Challange işte.

İnsanın zorlaması gerekir zaten. Sonra yararsız alışkanlıklardan sıyrılınır işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık