Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roman Okuma Kulübü

Olur.
Bu arada ben Temmuz'a kadar katılamayabilirim. Üni. sınavına gireceğim. Arada bir girip yazılan yorumları toplar ve okunacak romanı ilk mesaja eklerim. Kusura bakmayın. Sınav bitsin geri döneceğim.
Geometri çözemiyoruz diyen öğrencilere bir hoca kitap okuyun demişti, facebooktaki bir matematik grubunda görmüştüm. Paragraf sorularındaki hız ve net istikrarını korumak için de kitap okumayı "bırakmamak" önemli diye duymuştum. Neyse kolay gelsin, belki de ihtiyacın yoktur. Kulüple ilgili olarak: Önerilen kitap için okuma günü sayısını da kitabı önerenin belirlemesine izin verirsen kulüp kendi kendini idare eder sanırım.

Robert Louis Stevenson - Dr. Jekyll ve Mr. Hyde ın süresi dolmuştur. Okuyanların yorumları beklenmektedir.
Yeni kitabı 'amaneden' önerdi. Emre ÖZDEM/Beyaz ve Siyah. @amaneden süreyi de sen belirleyeceksin.(bundan sonra öneren belirlesin)

Başarılar dileyen herkese teşekkür ederim.
Kafamı başka şeylerle meşgul etmeyi istemiyorum, bende takıntı var. Bir şey üzerine düşünmeye başlarsam günde birkaç saatimi fark etmeden ona ayırırım. Bu yüzden OP bile okumayacağım.

Robert Louis Stevenson - Dr. Jekyll ve Mr. Hyde ın süresi dolmuştur. Okuyanların yorumları beklenmektedir.
Yeni kitabı 'amaneden' önerdi. Emre ÖZDEM/Beyaz ve Siyah. @amaneden süreyi de sen belirleyeceksin.(bundan sonra öneren belirlesin)

Başarılar dileyen herkese teşekkür ederim.
Kafamı başka şeylerle meşgul etmeyi istemiyorum, bende takıntı var. Bir şey üzerine düşünmeye başlarsam günde birkaç saatimi fark etmeden ona ayırırım. Bu yüzden OP bile okumayacağım.
:sapkali:
Almak isteyenler olursa diye her ne kadar kısa da olsa ayı kapatayım diyorum. 31 Mayıs'a kadar süre vereyim.

Alınabilecek yerler --> http://www.kitabinabak.com/kitap/be...m--ceren-kultur-yayinlari--kbk--9786056615016

Almak istemezseniz de bana söyleyin pdf atarım müsait olunca.

Maalesef 2 hafta yokum ben. Günde 1-2 sınavdan iki hafta içinde 15 sınavım var. :(

İncelemeyi de yazarım bugün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık