Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
@Monkey D. Luffy Ben 1 ve 3 diyorum yalnız, öyle bir seçenek yok. Tekme, yumruk, kılıç, tabanca ve etrafında bulduğu her şey ama meyvesiz.
Bu yorumu tuttum. +

Ben fiziksel güç diyorum, meyve yoktur. Ama yeri gelince kılıç da tabanca da kullanıyordur. Tam bir korsan çıkacak eğer işlenirse. :a:
Roger bence aynı zamanda çirkef biriydi, gerekirse arkadan falan bile vururdu diye düşünüyorum. Garp'a tüm tayfa dalıyorlardır ya da önce Ray ile vs attırıp yorup kazanmayı garantiliyordur. Teach gibi biraz kötü çıksın, hatta onu aratsa ne güzel olur.
Buna + yok mu?

O film cannon değil: Bunun anlaşılması ne kadar zor. Hem sıkıyor olsa bile bu gösterdiği şeyi kullandığı anlamına gelmiyor mu? Dillema'dan çıkamıyorsun be birader. Ne diyeyim ki ben
Ya kardeş al sana gösteriyoruz laf olsun diye eline tıkadığı silahları ve Roger'a da aynı mantık olabilir diyoruz sen hala kanon manon bi şeyler sayıklıyorsun.Abartılcak birşeyde demedik ki anasını satayım ne bu isyan.

Roronoa Zoro

Roger bence aynı zamanda çirkef biriydi, gerekirse arkadan falan bile vururdu diye düşünüyorum. Garp'a tüm tayfa dalıyorlardır ya da önce Ray ile vs attırıp yorup kazanmayı garantiliyordur. Teach gibi biraz kötü çıksın, hatta onu aratsa ne güzel olur.
Roger zaten kötü biri. Kesinlikle Luffy gibi iyilik meleği falan değildi. Seride bir çok kez de geçmiştir.

Beyazsakal'ın sadec göğsünün ortasındaki yara Roger'dan. Diğerleri başkaları tarafından açılmış.

Ben bildiğin kafa göz dalan biri olduğunu düşünüyorum. Ve kılıç ya da silahtan çok yumruklarıyla dövüşen biridir. Kılıcı yakıştıramıyorum Roger'a. Luffy'nin meyvesiz halini düşünelim bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık