Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger'ın Gücü ve Dövüş Stili

Roger'ın gücü ve dövüş tarzı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Roger bence aynı zamanda çirkef biriydi, gerekirse arkadan falan bile vururdu diye düşünüyorum. Garp'a tüm tayfa dalıyorlardır ya da önce Ray ile vs attırıp yorup kazanmayı garantiliyordur. Teach gibi biraz kötü çıksın, hatta onu aratsa ne güzel olur.

Meyvesi olsa da olmasa da pek önemli değil bence. Sonuçta kullanıcı olsa meyveli gazoz muamelesi yapmayacağız. Bağrımıza basacağız reyizi.

Demek ki roger'n içine gölge sokmuşlar o an. Allah'ım neler tartışıyoruz.
Biri gelir cannon olmayan yerden örnek verir, biri gider Nightmare Luffy gösterir.
Öylesine çizmiş bence. Yahu Garp'a ateş mi ediyordu Roger şimdi tabancayla? Bence hayır.

Bence lastik meyvesi vardı Roger'da. O yüzden öylesine çizmiş.
Birkaç manga sayfasından dolayı böyle düşünüyorum. Mangaka da gizem yapmış işte. :/
Elini boş bıraksa gizemi kaçardı işin. :D

Başka bir meyve kullandığını düşünüyorum ben.Eğer lastik meyvesi kullanıyorsa hayal kırıklığına uğrarım tek düze,sıradan bir kurgu olur benim için zaten baş karakterimizde bir çok yanı benzer ve şapkasını taşıyor.
Kısa bir süre içerisinde Shiki gibi bir adamın kafasına o dümeni tabiri caizse horoz ibiği gibi dikmesi bana yıkıcı veya patlayıcı bir güce sahip olduğunu düşündürüyor.
Düşündürücü olan şu Roger döneminde yaşayanlar onunla yüzleşenler ya da Shanks ile farketmez bu kişiler hasır şapkayı takıyorlardı Luffy gördüklerinde hatta Hasır şapkalı Luffy deniyor peki neden Roger gibi ya da Shanks gibi onunda Haşır şapkayı taktığından bahseldilmiyor veyahut neden kimseden bir korku ve ya irkilme görmüyoruz düşündürücü gerçekten neticede bu şapkayı takan Kk ve Yonkou statüsünda adamlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık