Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger vs. Dragon / Ödül Kapışması

Hangisinin Ödülü Daha Yüksekrir

• Kullanılan toplam oy
    188
Ödülü 6 Milyar vardır. Ödül tanıtımında özellikle hiçbir korsan geçemedi denildi. Adamın direkt ünvanı bir bakıma bununla bağlantılı. Dragon'un ödülü serinin zirvesidir. Şebekler falan kumda oynasın.

Çok gaz olur valla öyle olursa.

Üzücü ya. Serinin en başından beri gösterilen karakterin bu kadar az işlenmesi.
Valla az işlenmesi canımızı yakıyor ama sona saklıyor onu. Son hamleyle yok edecek esip gürleyecek. Shanks, Mihawk ve Dragon uzun süredir sakladığı en özel üç adamı. Dragon ve Shanks, Mihawktan da sıyırılıyor. Mihawk, Zoroya kaybedip şovunu yapıp aradan çekilecek. Shanks ve Dragon kısa sahneler dışında hiç gösterilmedi, yıllardır bu ikisini saklıyor fena iş yapacaklar..

Valla az işlenmesi canımızı yakıyor ama sona saklıyor onu. Son hamleyle yok edecek esip gürleyecek. Shanks, Mihawk ve Dragon uzun süredir sakladığı en özel üç adamı. Dragon ve Shanks, Mihawktan da sıyırılıyor. Mihawk, Zoroya kaybedip şovunu yapıp aradan çekilecek. Shanks ve Dragon kısa sahneler dışında hiç gösterilmedi, yıllardır bu ikisini saklıyor fena iş yapacaklar..
Beklentinin altında çıkacağını sanmıyorum ama yer aldığı sahneler bize yeterli gelmeyecek bence.

Ben Reverie gibi arclar beklerdim devrimciler için. Hele Sabo ortaya çıkınca ona odaklı 5-10 bölümlük arclar olsun istiyordum. Devrimcileri, Dragon'un, Sabo'nun gücünü de net anlamış olurduk. Sabo sonuçta Luffy'nin abisi, Dragon babası. Özel bir yer ayırması lazımdı bunlara.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık