Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger vs. Dragon / Ödül Kapışması

Hangisinin Ödülü Daha Yüksekrir

• Kullanılan toplam oy
    188
Yani insanları "Dragon korsan değil ki abi, toplantıda 5.5B geçen bi korsan yok dendi kehkehkeh" argümanını kullanmaya teşvik ediyorsun. Manipülatör müsün kardeş :S
Manipülasyon bizim işimiz kardeş. Kullansınlar tabii boşuna mı korsan vurgusu yapılmış? :S

@Cavitq11
Bir aralar öyle bir beklentim vardı ama şu anda yok artık. En güçlü 5 karakterden birisi olduğuna dair hiç şüphem yok ama zirve farklı bir mevzu.

Manipülasyon bizim işimiz kardeş. Kullansınlar tabii boşuna mı korsan vurgusu yapılmış? :S

@Cavitq11
Bir aralar öyle bir beklentim vardı ama şu anda yok artık. En güçlü 5 karakterden birisi olduğuna dair hiç şüphem yok ama zirve farklı bir mevzu.
Peki reyiz bişi sorucam, Mihawk korsan mı, Denizciler adasını basıyor :S

Bana manipülatör derken bile manipülasyonun kralını yapacak kadar sağlam manipülatörsün riis. :/
argüman argümandır reyiz :D aa şu şenksli argüman capsi geldi aklıma ahahah

Al birini vur ötekine forumun yayıkları çarkalayıp duruyorlar ikide bir. :/
Croco boy seninkine de bi ödül güncellemesi çakarlar mı :D az bi aksiyonunu gösterseydi aralarda bu şrfsz Oda keşke.

argüman argümandır reyiz :D aa şu şenksli argüman capsi geldi aklıma ahahah

Croco boy seninkine de bi ödül güncellemesi çakarlar mı :D az bi aksiyonunu gösterseydi aralarda bu şrfsz Oda keşke.
Yok aktif Shichilere verilir ödül diğerleri zaten aktif korsan şuan da niye artsın?

Bu arada manipülasyon yapma :S

Benim asıl merak ettiğim şey dragon ile garp hiç karşı karşıya geldi mi gelse bile saygısızlık yapmaz herhalde dragon el kaldırmaz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık