Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Beyazbıyık Neden Savaştı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks kolu gittiği için güç kaybetmiş miydi?

Ben sana gençliği ile farkı var mı yok mu diye soru soruyorum sen halen iki kol falan diyorsun. Evet ama azdır falan desen daha güzel bir tartışma olurdu.
Yahu neyi tartışıyoruz senle? Böyle inatlaşa yorum yazıyorsun?

@RedTeroR

He yani normalde Shanks'in savrulması lazımdı? Mangaka ne yapacaktı? Bulutun yarısını değilde üçte ikisini mi Shanks'in tarafına verecekti? Normal olarak zaten Shanks'in bulunduğu hizadan gök yarılır. Aynı şekilde WB'nin de öyle. Bu hakilerinin eşit olduğu anlamına mı geliyor? Yani her şey de WB'yi ön plana çıkarmana hiç gerek yok Ferit.:S

Yahu neyi tartışıyoruz senle? Böyle inatlaşa yorum yazıyorsun?

@RedTeroR

He yani normalde Shanks'in savrulması lazımdı? Mangaka ne yapacaktı? Bulutun yarısını değilde üçte ikisini mi Shanks'in tarafına verecekti? Normal olarak zaten Shanks'in bulunduğu hizadan gök yarılır. Aynı şekilde WB'nin de öyle. Bu hakilerinin eşit olduğu anlamına mı geliyor? Yani her şey de WB'yi ön plana çıkarmana hiç gerek yok Ferit.:S
Ne alakası var la ? ikiside haki şov yapıyorlar ve gök aynı hizadan ayrılıyor yani senin yaptığın fiziksel güç biçme olayından çok haki biçme olayı var ve sonuç olarak eşit görülüyorlar.

İşin özeti yaptığın çıkarım çok zorlama ordan bir sonuç çıkacaksa haki odaklı sonuç çıkar. Ben zorlarım fiziksel güç çıkartırım diyorsan o da senin bileceğin iş :gamyon:

Ne alakası var la ? ikiside haki şov yapıyorlar ve gök aynı hizadan ayrılıyor yani senin yaptığın fiziksel güç biçme olayından çok haki biçme olayı var ve sonuç olarak eşit görülüyorlar.

İşin özeti yaptığın çıkarım çok zorlama ordan bir sonuç çıkacaksa haki odaklı sonuç çıkar. Ben zorlarım fiziksel güç çıkartırım diyorsan o da senin bileceğin iş :gamyon:
Bu olayı niçin savunduğunuzu bile biliyor musunuz onun şüphesindeyim. Benim karşı çıktığım WB'nin fiziksel gücüne haddinden fazla anlam katılıp Roger'ı sadece o güçle ciklet almaya yollayacakmış gibi bahsedilmesi. Ona karşılık WB'nin bisentosuna Shanks'in tek kolla nasıl karşılık verdiğini söylüyorum. Bağlantıyı kurabiliyor musun?

Adamlar fiziksel olarak çarpışıyor sen haki şov yapıyorlar diyorsun. Kardeşim haki ile fiziksel güç zaten birbiri ile entegre edilebilecek bir şey. Sanki biz karşılıklı oturupta bu adamların sadece hakileriyle göğü yardığını görmüşüz gibi bahsediyorsun. Adamlar çarpışıyor la.:S

@Mihawk

Yani şaka mı yapıyorsunuz cidden anlamış değilim. Ne bekliyorsunuz? Sadece fiziksel gücüyle bile Shanks'i saf dışı bırakacağını mı? Ben orda çok basit bir şey açıkladım. Burda kimse Shanks'in kaptanını kendisinden güçsüz beklemiyordur. Nasıl ki Shanks bile WB karşısında durabiliyorsa Shanks'ten daha güçlü olduğu beklenen Roger'ın da WB karşısında durabileceği açıktır. Ki bunu anlamak için bu örneğe de gerek yok.

@Alpamis verdiğin örnek geçersiz diyorum, bunun yanında tartışmanın geri kalanına dahil değilim :artiz:
Ben konu ile ilgili yorumumu fetih meselesine yaptım çünkü fetih meselesi doğruysa neden dövüştükleri açık değil mi ?

@Alpamis verdiğin örnek geçersiz diyorum, bunun yanında tartışmanın geri kalanına dahil değilim :artiz:
Ben konu ile ilgili yorumumu fetih meselesine yaptım çünkü fetih meselesi doğruysa neden dövüştükleri açık değil mi ?
Niye geçersiz bir örnek abi? :D WB iki eliyle bisentosuna abanıp Shanks'te karşılamadı mı? Burda ki çarpışma fiziksel bir çarpışma değil mi? Karşısında ondan güçsüz biri olsa karşılayabilir miydi? Eee doğal olarak onu karşılayabilecek güçte olmuyor mu Shanks? Yani gayet fiziksel olarak WB ile başedebilir. Ki WB sadece fiziksel olarak Shanks karşısında duramaz. Deprem gücünü kulllanması gerekecektir. Yani bırak fiziksel gücünü WB deprem gücünü devreye sokacak ve sınırlarını zorlayacak ki Shanks'i belki de anca yenebilecek.

Niye geçersiz bir örnek abi? :D WB iki eliyle bisentosuna abanıp Shanks'te karşılamadı mı? Burda ki çarpışma fiziksel bir çarpışma değil mi? Karşısında ondan güçsüz biri olsa karşılayabilir miydi? Eee doğal olarak onu karşılayabilecek güçte olmuyor mu Shanks? Yani gayet fiziksel olarak WB ile başedebilir. Ki WB sadece fiziksel olarak Shanks karşısında duramaz. Deprem gücünü kulllanması gerekecektir. Yani bırak fiziksel gücünü WB deprem gücünü devreye sokacak ve sınırlarını zorlayacak ki Shanks'i belki de anca yenebilecek.
La bırak ne anlatayım ben sana :) Bak bir kareden fizksel çıkarım yapıyorsun ama o karede bile asıl odak noktası haki ama neyse işim gücüm var :D senle tartışmayacam kaç gündür kurtulamadım senden zaten :flaugh:

La bırak ne anlatayım ben sana :) Bak bir kareden fizksel çıkarım yapıyorsun ama o karede bile asıl odak noktası haki ama neyse işim gücüm var :D senle tartışmayacam kaç gündür kurtulamadım senden zaten :flaugh:
İlk sen alıntıladın vallaha. Her defasında da kaçan sen oluyorsun. Ben sana iki kişi fiziksel olarak çarpışıyorsa bunun adı fiziksel çarpışma olur diyorum.

Adamlar sanki düşünce yoluyla hakileri arasında bir sürtüşme yaşıyor gibi söylüyorsun.

Tamam WB en iyisi Ferit. En dayanıklı, en teknik, en iyi hakiye sahip, en iyi fiziksel güce sahip ve üstüne üstlük en güçlü meyveye sahip olan en mükemmel korsan. Yaratan ne-en yaratmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık