Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Beyazbıyık Neden Savaştı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger gemiyi bunların önüne çekip; Sana düello teklif ediyorum demiştir şak diye. Wb de altta kalır mı? Hayır. Kabul etmiştir. Uzun bir düellonun sonunda, bir tık önde olan Roger kazanınca da, Oden’i istiyorum deyip hepsini şok edip almıştır gibi gibi. Yani illa dövüştülerse Oden yer değiştirdiğine göre kazanan Roger olmuş olmalı mantıken.

Roger gemiyi bunların önüne çekip; Sana düello teklif ediyorum demiştir şak diye. Wb de altta kalır mı? Hayır. Kabul etmiştir. Uzun bir düellonun sonunda, bir tık önde olan Roger kazanınca da, Oden’i istiyorum deyip hepsini şok edip almıştır gibi gibi. Yani illa dövüştülerse Oden yer değiştirdiğine göre kazanan Roger olmuş olmalı mantıken.
Öyle bir durumda Oden gitmez. Adamı ülkeden çıkaran onlar. Kaptanını döven adama yalapsap gitmez

Savasarak gelmenin tek mantıklı hali Davy Back olur ki o da korsan onuru falan diye.

Bence roger sağda solda taş yazıları okuyor ve oden buna denk geliyor. Bu sebeple onunla da şöyle bir takılayım diye yola çıkıyor.

Bu olay Roger ile beyazsakalın arasında sorun olmuyor.

Ama oden ülkesi için geri dönmeye karar verince Rogerin herkesin kendi macerasını yaşaması gerektiğini düşündüğü için izin vermesi ve odenin orada ölmesi beyazsakala kardeşim diyecek kadar yakın olması Rogeri beyazsakal ile karşı karşıya getiriyor.

Roger olayın anlamsız olduğunu ve kendisinin de üzgün olduğunu söylemesine rağmen beyazsakal saldırıyor ve Roger acısı olan adama ufak bir çizik atarak durumu kontrol altına alıyor. Birde üstüne bizim doktor beyazsakalı tedavi ediyor.

Biraz sakinleşince de şu meşhur ağaç altında içki sahnesi yaşanıyor.

Tarihleri bilmeden salladım ama tutarsa güzel olur.

Tutmasa bile şanks ve karasakal kavgası gibi çocuksu birşey değildir.

Spoiler konusuna da yazmıştım; aralarında bir savaş olduğu ve WB'nin göğsündeki yaraya sebep olduğu kesin. Oden artık gemide olduğuna göre, bu savaşa tanıklık edecek demektir. En mantıklısı; Oden, WB'nin gemisindeyken bu savaşın olmasıdır. Bir şekilde bu savaşın sonunda Oden, Roger'e katılacak gibi. Yani @Aiden 'in dediği gibi, Davy Back olması güzel olurdu.

Spoiler konusuna da yazmıştım; aralarında bir savaş olduğu ve WB'nin göğsündeki yaraya sebep olduğu kesin. Oden artık gemide olduğuna göre, bu savaşa tanıklık edecek demektir. En mantıklısı; Oden, WB'nin gemisindeyken bu savaşın olmasıdır. Bir şekilde bu savaşın sonunda Oden, Roger'e katılacak gibi. Yani @Aiden 'in dediği gibi, Davy Back olması güzel olurdu.
Yanlış hatırlamıyor isem Zoro bile kabul etmişti Chopperin Foxye gitmesini. Bu işe giren kabullenir gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık