Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Kaku vs. Jabra

Kazanan taraf hangisi olur?

• Kullanılan toplam oy
    59
Lucci'nin kazanacağını düşünüyorum. Zorluk seviyesine ise orta-yüksek diyeyim. Ama Oda böyle bir dövüş çizecek olsaydı, kesinlikle çok zorlanarak yenerdi Lucci. Öyle tek falan attırmazdı.

Yine bilinemezci bir cevap.:D Şaşırtmıyorsun. Açık açık Lucci gösterdiği güç itibariyle bu ikisini bir gömer diyecek kadar objektif olamıyorsun yav.:(
Hikayeyi sen yazsaydın herkes herkese tek atardı ama ne yazık ki yazarın stili öyle değil, biri bir tarafa bakarken diğerinin gelip vurmasıyla alınan dövüşler çok daha fazla o yüzden ben objektikliği bu yönde kullanıyorum :hıh:

Hikayeyi sen yazsaydın herkes herkese tek atardı ama ne yazık ki yazarın stili öyle değil, biri bir tarafa bakarken diğerinin gelip vurmasıyla alınan dövüşler çok daha fazla o yüzden ben objektikliği bu yönde kullanıyorum :hıh:
Sen onu bunu boş ver. Gösterdiği güç itibariyle hangisi yener onu açıkca söyle. Mangaka kimliğine bürünmeyin yav. Oda'nın ne yapacağı durumdan duruma değişiyor.

Sen onu bunu boş ver. Gösterdiği güç itibariyle hangisi yener onu açıkca söyle. Mangaka kimliğine bürünmeyin yav. Oda'nın ne yapacağı durumdan duruma değişiyor.
Onu bunu neden boş veriyorsun ? Adamın mangasını yorumlamıyor muyuz ? Bu mangada işler böyle yürüyor ikiye karşı bir atıyorsa çok güzel ters yakalanır ve kaybeder, son bölüme de bakabilirsin. Jyabura ve Kaku orta zorlukta alırlar dövüşü.

Onu bunu neden boş veriyorsun ? Adamın mangasını yorumlamıyor muyuz ? Bu mangada işler böyle yürüyor ikiye karşı bir atıyorsa çok güzel ters yakalanır ve kaybeder, son bölüme de bakabilirsin. Jyabura ve Kaku orta zorlukta alırlar dövüşü.
Son bölümde ne görmüşüz? Ters yakalanır, yakalanmaz diyen yok zaten. Ama bu ikisinin onu yine de saf dışı edeceği anlamına gelmiyor. Kaçamak kaçamak cevaplar veriyorsun. Lucci ters yakaladı mı ne yapar biliyoruz. Rokugan tekler tekler. Sen şimdi Ashura ile tek yedi diye savunduğun Kaku'nun Rokugan'a tek yemeyeceğini de söylersin.

Son bölümde ne görmüşüz? Ters yakalanır, yakalanmaz diyen yok zaten. Ama bu ikisinin onu yine de saf dışı edeceği anlamına gelmiyor. Kaçamak kaçamak cevaplar veriyorsun. Lucci ters yakaladı mı ne yapar biliyoruz. Rokugan tekler tekler. Sen şimdi Ashura ile tek yedi diye savunduğun Kaku'nun Rokugan'a tek yemeyeceğini de söylersin.
Kaçamak cevap mı, okumuyor musun yazdıklarımı ? Orta zorlukta alırlar demişim neresi kaçamak cevap :eek:

Hoşuna gitmiyor olabilir ama benim düşüncem bu, izlediğim seride ikiye bir atılacak dövüşte Jyabura ile Kaku, Lucci'yi alırlar saf dışı olma olayını da 1v1 gibi değerlendirme biraz önce de bahsettiğin gibi ters yakalanınca çok çabuk saf dışı kalabiliyorsun op evreninde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık