Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265
Yahu adam masumları öldürümüş işte korsanlık örneği göstermiş.
birde savunduğun ergüman gülmeleri mi yapma lütfen.
hele diğer id ve derassoda ölenleri Luffye yıkman filan ha keşke Luffy zamanı gelince adam öldürse ama şu yazdıkların çok alakasız.

en son haki meselesine gelelim. bi zahmet ilk uyanışında h. haki ve k. hakinin ne olduğunu fark edemesin, ne yani Kid, k. haki açar açmaz yaeh işte bu güç haki mi dedi veya h. haki açınca :D(ki bana göre kesinlikle bu güce sahip)
asıl şu soruyu soraalım acaba Kid haki ne zaman açmayı başardı? belki Luffy h. haki uyandırırken Kid leylaca takılıyordu.

Luffyi haki yönünden yermeye çalışmak mantıksız bence.

neyse iki enfes novayı tartışmaya gerek yok asıl mesele Kidin Lucci alacağıdır.
hele kid Kaidoya yenildi diye balon oluyorsa bu seride herkes balon o zaman :/
Sonuç masum canı yakmak ise hiç kimse suçsuz değil.Ben bunu söylüyorum.Kid iki adam oldurmus diye kimse suclayamaz onu.Adamin karakteri boyle kendisi ile.dalga gecilince veya adama kıl kaparsa vurup kirip yenebilirse olduruyor ustune.

Bende bundan bahsediyorum iste.Haki ogrenmek zor cunku ne oldugu hakkinda bilgin yok.Zeka.gucu ile demir bukmek gibi.Gerci hilesi var mi bilmiyorum ama ilk goren adam icin bu imkansiz gibi bir sey ama alistirma yapinca alisiyorsun.Luffy de bu isin uzmani Ray ile calisti diye isi daha kolay kapmis ve hakisini giclendirmeye daha cok zaman ayirmistir.Luffy 3 ayda kapti ise Kid 7 8 ayda anca kapmistir isi.

Dedigim gibi Apoo ihanet etmese bile Kaido yenerdi Kid ve geri kalani.Kidin yanina Luffy i ver yine yenerdi Kaido.

Burdan Kid in eziklenmesi saçma.Dünyanın tepesine oturacak adam Doflamingo-sama bile Kaidodan bir ince tırsıyor.Cahil cühela veletlerin Kaido karşısında şansı yok.Ana karakter bile Yonkouyu görememiş Kid kim ki yenecek.

Cp0Lucci

Yok Sai ayarinda. Zoro ile hatta daha kotusu Luffy-Dof ile bir tutanlar gordum.

Vergo dedigin adam 12 yil evvel yarim beden koka yapabilen adam, hayvan gibi haki var. Bedeni normal degil, çok sert. Dayanikliligi ortada. Ha Vergo'yu asmistir ama Vergo'yu asmak Sabo seviyesine gelmek demek degil, yahut Kid'i asmak.

Ayrica Kid'i salt picak firlatmaktan ibaret sanmak nedir? Adam kolunu metalle doldurup, demirden zirh edinmis olur, ustune hakiyi kaplayip gomdu mu saglam hasar verir. Savunmada da bu metalleri her yerine kaplayip olasi bir kesis saldirisinda bedene hasar almadan yirtabilir. Yahut yedigi yumruk bedenine gelmedigi için minimum hasarla yirtar. Biskuviden neler olduğunu gormusken Kid'e kantirda mermisi bitince caresizlikten kelesli adama picakla dalan herif nuamelesi yapmak nedir yav?

Dayanıklılık desek herifin aldığı darbeler ortada. Dayak yedikçe dirayetin artar. Law bile bu kadar dayanikliyken Kid'i düşünmek lazım.

Zor olur ama leopari kediye döndürür reiz.
Bence Lucci , Vergo ya tek atacak seviyededir. Lucci nin meyvesi ile çalışarak yüksek fiziksel güce ve b.haki alanındada kendini geliştirebilecek birisi. Vergo meyvesiz 12 yılda oraya geliyor. Lucci nin meyvesi dediğim gibi gelişimi daha kısa sürede artırır.

Senin kişisel görüşün birşey diyemem

Law'un seviyesi ortadayken, Kid'in de dayak yemekten başka bişey yaptığını görmemişken/duymamışken, Kid fanları boşuna fazla bi beklentiye girmeyin bence. Üzgünüm ama bırak yeni WB-Shiki olmayı şu saatten sonra bi Dof bile çıkmaz Kid'den, Oda'nın gözündeki yeri belli oldu artık..
Tek atar gibi bisey soylemedim saglam bi tane vursa hastanelik olur diyorum ve altina imzami cakiyorum :good:
Kusura bakmayin ama luffy ye denk gösterilen dedigin adam muhtemelen sivil insanlara zarar vermekten o ödüle geldi ve 4. Tatli komutani alamamasindan da anlasildigi uzere Kid hava gazidir :hhh:

4.tatlı komutanı olduğu kesin mi ?
Gerçi ben ilk girdiğinde yenildiğini düşündüğümden o olsa bile yenilmesini normal karşılarım ama daha çok 2.adam Katukıri mi neydi ona yenilmiş olabilir diye düşünüyordum.

Bence Lucci , Vergo ya tek atacak seviyededir. Lucci nin meyvesi ile çalışarak yüksek fiziksel güce ve b.haki alanındada kendini geliştirebilecek birisi. Vergo meyvesiz 12 yılda oraya geliyor. Lucci nin meyvesi dediğim gibi gelişimi daha kısa sürede artırır.

Senin kişisel görüşün birşey diyemem
Valla bence Vergo'ya anca Luffy tek atar, o da KG, KKG ile falan. Lucci veya ne bileyim Sabo'da bu seviye saldırı gücü olduğunu da sanmam.

Sonuç masum canı yakmak ise hiç kimse suçsuz değil.Ben bunu söylüyorum.Kid iki adam oldurmus diye kimse suclayamaz onu.Adamin karakteri boyle kendisi ile.dalga gecilince veya adama kıl kaparsa vurup kirip yenebilirse olduruyor ustune.

Bende bundan bahsediyorum iste.Haki ogrenmek zor cunku ne oldugu hakkinda bilgin yok.Zeka.gucu ile demir bukmek gibi.Gerci hilesi var mi bilmiyorum ama ilk goren adam icin bu imkansiz gibi bir sey ama alistirma yapinca alisiyorsun.Luffy de bu isin uzmani Ray ile calisti diye isi daha kolay kapmis ve hakisini giclendirmeye daha cok zaman ayirmistir.Luffy 3 ayda kapti ise Kid 7 8 ayda anca kapmistir isi.

Dedigim gibi Apoo ihanet etmese bile Kaido yenerdi Kid ve geri kalani.Kidin yanina Luffy i ver yine yenerdi Kaido.

Burdan Kid in eziklenmesi saçma.Dünyanın tepesine oturacak adam Doflamingo-sama bile Kaidodan bir ince tırsıyor.Cahil cühela veletlerin Kaido karşısında şansı yok.Ana karakter bile Yonkouyu görememiş Kid kim ki yenecek.
yahu lütfen şimdi kid kendisi ile dalga geçildi diye adam öldürmesi karakteri deyip bi kenara mı atacaz. ama senin düşüncen burda yapacak bir şey yok. Şunu yapsa yine eyvallah canavar gibi rakiplerini öldürse bu gülme olayı için yine eyvallah ama adam sivil kesiyormuş niye dalga geçmişler.
bak Luffy ve Shanksa veya Karasakal ne dedi, her savaşı yumruklarınla kazanamazsın.

He orda tabii ana karakter balından yedi yapacak bir şey yok ama Ray baba olmasa
Luffy aynı güce ulaşır mı demek olmaz, 3 ayda değil 9 ayda kapardı.
güç zaten Luffynin, hakiyi geliştirmek için Ray babanın kollarına düşmesi işin tatlısı ama ne tatlı :S

Kid ve Kaido meselesine takılmaya gerek yok, Onun karşısında hangi nova olsa o hale düşer.

Vergo'a zor tek atar Lucci . Birak Lucci'i fiziksel güçle dövüşen Garp bile gelse tek atamaz.

Genç bir Garp atabilir sanki. Genç chinjao'ya tek atabiliyo, ha tabi ona atıyosa Vergoya da atar diye bir şey yok ama chinjao'ya son güç vurduğu bile belli değil.
O bir dövüş değildi. 2 tarafta imzaları olan tekniklerini çarpıştırdı. Normal dövüşse tek atamazdı Garp. Bunun saldırıyı savuşturması var felan fistan kastettiğim o.

yahu lütfen şimdi kid kendisi ile dalga geçildi diye adam öldürmesi karakteri deyip bi kenara mı atacaz. ama senin düşüncen burda yapacak bir şey yok. Şunu yapsa yine eyvallah canavar gibi rakiplerini öldürse bu gülme olayı için yine eyvallah ama adam sivil kesiyormuş niye dalga geçmişler.
bak Luffy ve Shanksa veya Karasakal ne dedi, her savaşı yumruklarınla kazanamazsın.

He orda tabii ana karakter balından yedi yapacak bir şey yok ama Ray baba olmasa
Luffy aynı güce ulaşır mı demek olmaz, 3 ayda değil 9 ayda kapardı.
güç zaten Luffynin, hakiyi geliştirmek için Ray babanın kollarına düşmesi işin tatlısı ama ne tatlı :S

Kid ve Kaido meselesine takılmaya gerek yok, Onun karşısında hangi nova olsa o hale düşer.
Adamın karakteri o yav ne yapsın karakterini mi değiştirsin.Shanks bana gül ama arkadaslarima bisey yaparsan gebertirim seni diyor.Kid de kendisine bulasilinca gebertiyor.Mangaka oyle tasarlamis biz ne yapalim.

Ayni seyi soylemisiz.Ogrenir elbet ama uzun surede ogrenir.Bu kendi basina hic girmedigin bir dersin finaline calismak gibi.Bir tek konunun ne oldugunu biliyorsun.Çalisarak acigini kapatirsin ama ne zamana kadar.Mesele bu.

Bu arada Kid öldürürken de güzel :a:
Şenksi indirmesine Mangaka dahi engel olamayacak. :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık