Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.8%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 172 64.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    265
Ana karakter olmak suç oldu. Göz kanatan yorumlar görüyorum.:S
Kaido'nun adaya düşmesi o kadar da şans değil. Adam en başta en güçlü varlık bire birde kimsenin ona karşı şansı yok.

Kid ise ki burada ki stratejik akıl Killer muhtemelen Shanks kılıç kullanıcısı olduundan Kid için avantajlı olabileceğini düşünüyor ve ona yöneliyorlar.
Çünkü adamlar yonkou gücünü az çok anlamışlar. Yami Teach bile kafasının yarısı olmayan Wb'ye karşı 20 sn. dayanamadı.
Killer,Hawkins yada Apoo'dan çok şey beklememek lazım. Kid'in kılıcı çekip Shanks'i güçsüzleştirecek bir plan yaptılar muhtemelen ama Kaido tepelerine düşünce bir de Apoo ihanet edince bu plan gerçekleşmedi.

Düşmeseydi de gerçekleşmezdi bana kalırsa ama Kaido'dan ise Shanks'i güçsüzleştirip dövüşmek tayfasına rağmen daha başarma ihtimali yüksek.
Tabi Shanks'in tayfasına karışmayın deme ihtimalide var...

Bu Luffy'nin dayagi şifali herhalde. Dayagini yiyen akil almaz gelisim gosteriyor, hayret. Croco ve Lucci bayagi sisiriliyor. Kid'in tek sucu iki sene evvel Luffy dayagi yememis olmasi yoksa simdiye Kid vs Marco falan acilirdi :(

Sanji icin de en uygun power up, iki doz Luffy dayagi olur bence.

Neyse, Kid diyorum.

Kaido'nun adaya düşmesi o kadar da şans değil. Adam en başta en güçlü varlık bire birde kimsenin ona karşı şansı yok.

Kid ise ki burada ki stratejik akıl Killer muhtemelen Shanks kılıç kullanıcısı olduundan Kid için avantajlı olabileceğini düşünüyor ve ona yöneliyorlar.
Çünkü adamlar yonkou gücünü az çok anlamışlar. Yami Teach bile kafasının yarısı olmayan Wb'ye karşı 20 sn. dayanamadı.
Killer,Hawkins yada Apoo'dan çok şey beklememek lazım. Kid'in kılıcı çekip Shanks'i güçsüzleştirecek bir plan yaptılar muhtemelen ama Kaido tepelerine düşünce bir de Apoo ihanet edince bu plan gerçekleşmedi.

Düşmeseydi de gerçekleşmezdi bana kalırsa ama Kaido'dan ise Shanks'i güçsüzleştirip dövüşmek tayfasına rağmen daha başarma ihtimali yüksek.
Tabi Shanks'in tayfasına karışmayın deme ihtimalide var...
Adamların Shanks'i görüp görmedikleri bile belli değil.:S Nasıl bir gücü var haberleri bile yoktur büyük ihtimal. Karşılarındakinin Kaido olduğunu acaba ne zaman anladılar? Tipinden mi? Yani sen böyle diyorsun ama bu adamların Yonkou Kaptanları hakkında bilgili olup olmadıkları bile tam belli değil.

Tek Kaido'yu yenmeleri diyorsun Shanks ve tayfasını yenmesinden daha zor yani? Big Mom'ın bile suratını göremediler nasıl bir gücü var haberleri yoktur. Çünkü Big Mom'ı geçtim daha 4. Komutanını geçememişler. Bu noktada Shanks hakkında o kadar bilgili olduklarını söylemekte sakıncalı.

Adamların Shanks'i görüp görmedikleri bile belli değil.:S Nasıl bir gücü var haberleri bile yoktur büyük ihtimal. Karşılarındakinin Kaido olduğunu acaba ne zaman anladılar? Tipinden mi? Yani sen böyle diyorsun ama bu adamların Yonkou Kaptanları hakkında bilgili olup olmadıkları bile tam belli değil.

Tek Kaido'yu yenmeleri diyorsun Shanks ve tayfasını yenmesinden daha zor yani? Big Mom'ın bile suratını göremediler nasıl bir gücü var haberleri yoktur. Çünkü Big Mom'ı geçtim daha 4. Komutanını geçememişler. Bu noktada Shanks hakkında o kadar bilgili olduklarını söylemekte sakıncalı.
Mf'yi canlı yayın izliyordu diye hatırlıyorum o olmasa bile yonkou tayfasının gücüne tanıklık etmişler. Az çok fikir yürütebililer herhalde.
Gazate denen birşey var herkes Luffy gibi kör cahil değil.

Kid demir yığınıyla Dofi'nin yaptığı uyanışın aynısını yapamaz mı ?
Bu durumda Dofi uyanış yaparak Lucci'yi yenemez mi ?

Niye Kid-Samayı Luffy gibi bir vasıfsız ile kıyaslıyorsun :/
Kid'in g3 dışında bir ton etkili tekniği vardır. Luffy gibi g3'e mahkum değil...

Sen zaten kafadan yenemez diye düşünmüşsün tamamiyle Lucci üzerine yazılmış bir yorum yapmışsın.

Kid =Dofi+Luffy karışımı komplike bir karakter olarak çıkar.
Law ise poşet en fazla amiral ayarına gelir.
Hayir, lucci kazanir uzerine yorum yapmadim. Benden onceki yorumlara bakarsan, cogu su daha guclu boyle, bu su mevkide o yuzden yener gibi.

Mesaji iyi okursan, ben yetenek tersligini vurguladim. Bazi yetenekler bazi yeteneklere karsi gucsuz duser ve bu durumlarda kazanan degisebilir.

Olayi kiddin uyanisina baglarsan, bende luccide uyanisi ogrendi derim. Hemde uyanmis zoanlar devletin elinde var ve lucci bunu kidden daha kolay ogrenebilecek durumda diyede eklerim.

Tekrar ediyorum, serideki agirlik veya gelecekte ne olacagi kazanani etkiler. Ama koramiralligin haki bilmek oldugu yerde, yeni dunyadaki cp-0 ya hakisiz adam koymazlar. Bu mantikla lucci haki ogrendi ve guclendiyse bence su an kidden ustundur. Basit bir bicak firladi diye tekkaiyi asmaz. Biz sirtinda hakili balta kirilan yan karakterler gorduk bu seride =) kidd su an icin erik degil.

Ha uyanis yaptiginda, zaten luffy ve lawla yan yana durup belki birlikte kaidoyuda indirirler ama o, o zamanin konusu. Su an icin fikrim boyle ben senin fikrinede saygi duyuyorum ;)

Cp0Lucci

Bu Luffy'nin dayagi şifali herhalde. Dayagini yiyen akil almaz gelisim gosteriyor, hayret. Croco ve Lucci bayagi sisiriliyor. Kid'in tek sucu iki sene evvel Luffy dayagi yememis olmasi yoksa simdiye Kid vs Marco falan acilirdi :(

Sanji icin de en uygun power up, iki doz Luffy dayagi olur bence.

Neyse, Kid diyorum.
Niye şişiriliyor ? Crocodile'ı Sai ile karşılaştırıldığı için mi? O kadarını haketmiyor mu bu seride belli bir değeri olan adam ? Evet çok abartanlar var ama sonuçta schibukai ve şuanki novalar kadar iş görecek bir adam

Lucci ise evet cp0 lideridir ve epey güçlenmemesi için bir neden yok. Kendisi dedi ' Ne kadar çalışırsam o kadar güçlenirim ' . Vergo yu bile öve öve bitiremediler, ama Lucci nin 6 stil uzmanlığı + leopar meyvesi + üstüne birde b.haki ise bu adam hayvan olur abi hiç kusura bakmayın. Bu adamın hayvan gibi güçlü olmaması için bir neden yok önü açık.

Mf'yi canlı yayın izliyordu diye hatırlıyorum o olmasa bile yonkou tayfasının gücüne tanıklık etmişler. Az çok fikir yürütebililer herhalde.
Gazate denen birşey var herkes Luffy gibi kör cahil değil.
O yüzden Big Mom'ı göremeden gitti hacı? Ayrıca canlı yayın Shanks gelmeden çok önce kesilmişti diye biliyorum. Hani Yonkou'nun gücü hakkında gazeteden bilgi öğrenilebileceğini de herhalde bir tek sen söylüyorsundur.

Aynı gazete haberleri Cracker'i bile o bisküvi zırh sanıyordular....

Hayir, lucci kazanir uzerine yorum yapmadim. Benden onceki yorumlara bakarsan, cogu su daha guclu boyle, bu su mevkide o yuzden yener gibi.

Mesaji iyi okursan, ben yetenek tersligini vurguladim. Bazi yetenekler bazi yeteneklere karsi gucsuz duser ve bu durumlarda kazanan degisebilir.

Olayi kiddin uyanisina baglarsan, bende luccide uyanisi ogrendi derim. Hemde uyanmis zoanlar devletin elinde var ve lucci bunu kidden daha kolay ogrenebilecek durumda diyede eklerim.

Tekrar ediyorum, serideki agirlik veya gelecekte ne olacagi kazanani etkiler. Ama koramiralligin haki bilmek oldugu yerde, yeni dunyadaki cp-0 ya hakisiz adam koymazlar. Bu mantikla lucci haki ogrendi ve guclendiyse bence su an kidden ustundur. Basit bir bicak firladi diye tekkaiyi asmaz. Biz sirtinda hakili balta kirilan yan karakterler gorduk bu seride =) kidd su an icin erik degil.

Ha uyanis yaptiginda, zaten luffy ve lawla yan yana durup belki birlikte kaidoyuda indirirler ama o, o zamanin konusu. Su an icin fikrim boyle ben senin fikrinede saygi duyuyorum ;)
Kid uyanış açtı demiyorum onun için daha var onu yapınca zaten yonkou olur.
Kid uyanış açmadan Dofi tarzı saldırıları metalle yapabilir.
Law nasıl meyvesinde seviye atladıysa Kid'de demir parçaları Dofi'nin yaptığı gibi saldırabilecek seviyeye gelmiştir bana göre.

Senin dediğin şekilde Lucci'nin geliştiğini düşünüyorum Jinbei''den güçlü hale gelmiştir ama Kid'in meyvesi oldukça sağlam.

Kid kolaylıkla Dofi`nin yaptığı uyanışın aynısını demir ile yapabilir.

Bunun yanında fiziksel yetenekleri ve yakın dövüş konusunfa inanılmaz güçlüdür g3 tarzı saldırar çocuk oyuncağıdır.
Kalkan gibi şeyler yaparak kendini koruyabilir.

Hiz konusuna gelirsek demirden yaptığı bu tip birşeyle havada sörf yapabilir.

Rakibinin bedenine giren demir toz parçalarını kullanarak rakibi yavaşlatabilir hatta yaralayabilir.

Daha da ileriye giderek rakibi kendine yakınlaştırıp uzaklaştırabilir.

Hain Apoo olmasaydı Shanks`i yenip New world`ün girişine kazığa oturtacaktı.

Kid şu anda Dofi`den güçlüdür doğal olarak Luffy`den de üstündür.
Lucci ise bu seviyelerin altında Jinbei ile karşılaştırılır ancak.
@Alpamis
Kaido'nun fotosu gazetede çıkmıştır diye düşündüm. Ödülü vs. vardır.
3 kişi dalmaya gittiklerine göre tek başına yenemeyeceklerini biliyorlar demekki.
Tahmin ediyorlardır.

Son düzenleme:
Kid uyanış açtı demiyorum onun için daha var onu yapınca zaten yonkou olur.
Kid uyanış açmadan Dofi tarzı saldırıları metalle yapabilir.
Law nasıl meyvesinde seviye atladıysa Kid'de demir parçaları Dofi'nin yaptığı gibi saldırabilecek seviyeye gelmiştir bana göre.

Senin dediğin şekilde Lucci'nin geliştiğini düşünüyorum Jinbei''den güçlü hale gelmiştir ama Kid'in meyvesi oldukça sağlam.

@Alpamis
Kaido'nun fotosu gazetede çıkmıştır diye düşündüm. Ödülü vs. vardır.
3 kişi dalmaya gittiklerine göre tek başına yenemeyeceklerini biliyorlar demekki.
Tahmin ediyorlardır.
Sengoku gibi biri bile WB'nin yaptıklarını görünce bunu bile yapabiliyor mu felan diyordu... Marco'nun gücü sadece söylentilerdeydi. Kizaru görünce söylentilerdeki gibi felan diyordu ama yapabileceklerinin farkında değildi. Hani öyle pekte güçlerinden haberdar değiller karakterlerin bence. Cracker'in bile ödül fotosunda zırhının resmi var. Şu ana kadar onun gerçek suretini gören nadir kişiler varmış.

Niye şişiriliyor ? Crocodile'ı Sai ile karşılaştırıldığı için mi? O kadarını haketmiyor mu bu seride belli bir değeri olan adam ? Evet çok abartanlar var ama sonuçta schibukai ve şuanki novalar kadar iş görecek bir adam

Lucci ise evet cp0 lideridir ve epey güçlenmemesi için bir neden yok. Kendisi dedi ' Ne kadar çalışırsam o kadar güçlenirim ' . Vergo yu bile öve öve bitiremediler, ama Lucci nin 6 stil uzmanlığı + leopar meyvesi + üstüne birde b.haki ise bu adam hayvan olur abi hiç kusura bakmayın. Bu adamın hayvan gibi güçlü olmaması için bir neden yok önü açık.
Yok Sai ayarinda. Zoro ile hatta daha kotusu Luffy-Dof ile bir tutanlar gordum.

Vergo dedigin adam 12 yil evvel yarim beden koka yapabilen adam, hayvan gibi haki var. Bedeni normal degil, çok sert. Dayanikliligi ortada. Ha Vergo'yu asmistir ama Vergo'yu asmak Sabo seviyesine gelmek demek degil, yahut Kid'i asmak.

Ayrica Kid'i salt picak firlatmaktan ibaret sanmak nedir? Adam kolunu metalle doldurup, demirden zirh edinmis olur, ustune hakiyi kaplayip gomdu mu saglam hasar verir. Savunmada da bu metalleri her yerine kaplayip olasi bir kesis saldirisinda bedene hasar almadan yirtabilir. Yahut yedigi yumruk bedenine gelmedigi için minimum hasarla yirtar. Biskuviden neler olduğunu gormusken Kid'e kantirda mermisi bitince caresizlikten kelesli adama picakla dalan herif nuamelesi yapmak nedir yav?

Dayanıklılık desek herifin aldığı darbeler ortada. Dayak yedikçe dirayetin artar. Law bile bu kadar dayanikliyken Kid'i düşünmek lazım.

Zor olur ama leopari kediye döndürür reiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık