Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Şöyle diyeyim, seri sonunda herkesi geçmeyi başaran kişi Luffy olacağına göre, sizce Luffy aynı anda iki amiralle kapışabilecek mi?

Hayır. Luffy'nin Akainu ile olacak dövüşünün (muhtemelen serideki son dövüş ya da sondan bir önceki dövüş olur) nasıl geçeceğini hepimiz tahmin edebiliyoruz. Ölümün kıyısındayken dövüşü kazanmayı başaracaktır Luffy. Peki şimdi o dövüşte, Akainu'nun yanına değil amiral, bir tane koramiral koysanız ne olur?

Demek istediğim buydu.

Seride evet çok uç güçler var ancak Oda, Kaido hariç hiçbir karakter için "ben tek siz hepiniz" dedirtmedi. -ki Kaido bile muazzam bir ordu kurmanın peşinde.

Seride belli bir seviyeye geldikten sonra (Luffy henüz o seviyede değil) 1 vs 1'de her daim kazanma ihtimalin var ancak 1 vs 2'de kaybetmeye mahkumsun.
Bana kalsa 3 Amiral ile başa baş savaşacak . Zoro , Sanji ve katılırsa Jinbei de Amiral gücüne gelecek.

Buggy'nin Raftel'e gittiğine inanıyor musun?
Gitse bile yolu bildiğine inanıyor musun?

O düz argüman değildi, denizcilerin yakalama amacı olmayışına istinadendi. Bu kadar çok şey bilen birini herkes ister diye yazdım. Hükümet Ohara'yı aynı sebep doğrultusunda yok edip, Ray-san'a acıyor. İlginç. Bm çocuklarını sağa sola veriyor, bu kadar istekli olmasına rağmen hayatının kumarı Pudding'in gözü. Çok ilginç.
Garp daha önce de çeşitli şüpheli istihbarat aldıklarını söylüyor yani denizcilerin yerini bildiği gibi bir durum yok bildiğim kadarıyla. Yani Rayleigh de salak değil adam izini kaybettirip gizleniyor. Ayrıca Rayleigh'nin neler bildiklerinden de ne kadar haberleri var o da meçhul.

Garp daha önce de çeşitli şüpheli istihbarat aldıklarını söylüyor yani denizcilerin yerini bildiği gibi bir durum yok bildiğim kadarıyla. Yani Rayleigh de salak değil adam izini kaybettirip gizleniyor. Ayrıca Rayleigh'nin neler bildiklerinden de ne kadar haberleri var o da meçhul.
Eklemek için yazıyorum + gizli anlaşmalar da söz konusu olabilir bana göre.

Hükümet salak değil. Ponegliphlerin önemini pekala biliyorlardır. Sorun Ray'in yerini gizlemesi falan da değil. Ponegliphlerin yerini biliyorsun sen, önemini biliyorsun. Oharalar ponegliph okuyarak tarihi aydınlığa kavuşturacaklar diye Hükümete bağlı ada gitti. Ellerinde tek ponegliph varken riske atmayan hükümet; Rayleigh vb eski tayfa üyelerini salmaz öyle.
Rayleigh de açık arttırmalarda takılan biri çok da gizlememiş kendini.

Hükümet salak değil. Ponegliphlerin önemini pekala biliyorlardır. Sorun Ray'in yerini gizlemesi falan da değil. Ponegliphlerin yerini biliyorsun sen, önemini biliyorsun. Oharalar ponegliph okuyarak tarihi aydınlığa kavuşturacaklar diye Hükümete bağlı ada gitti. Ellerinde tek ponegliph varken riske atmayan hükümet; Rayleigh vb eski tayfa üyelerini salmaz öyle.
Gayet mantıklı düşünüyorsun ama Road Ponegliphlerini de biliyorlardır , ve 800 yılda neden onları elde etmeye çalışmadılar da Yonkou'lar alırken ses çıkarmadılar da şimdi bu adamın peşine düşsünler?
Edit: Bir de tayfada tek o yok diğerleri de ortalıkta geziniyor. Ondan da çekiniyor olabilirler.Bir anlaşma yapmışlardır muhtemelen. Garpı da ilgilendiriyordur.

Ne yapacağını düşünüp panik yapacak hükümet? Rayleigh veya zamanında parçası olduğu tayfa Poneglyph'leri okuyamadığına göre.

Rayleigh zirve döneminde bir Sakazuki alır mı bilmiyorum fakat karşısında güçlü olduğu bir meyve olsa yenileceğini zannetmiyorum amirale :) (kılıçla kolay kafa tutabileceği, çabuk yormayacak , handikap vermeyecek bir meyve)
Bir amiral alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık