Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Olum sen film bilgilerine bakmamışsın belli ki...

O uydurma işleri sizin işiniz ben denileni söylerim.
Her denilene inanma huyun var senin mangada yazan her seyede direk inanıyorsun hiç yorumlama yok,karakterin agzindan cikan kesin dogru mantigi var sende xd
Croco Dof'a benle denk degilsin diyor aha mangada gecti kesin diyorsun xd Boyle seyler kesin mi olur xd

Her denilene inanma huyun var senin mangada yazan her seyede direk inanıyorsun hiç yorumlama yok,karakterin agzindan cikan kesin dogru mantigi var sende xd
Croco Dof'a benle denk degilsin diyor aha mangada gecti kesin diyorsun xd Boyle seyler kesin mi olur xd
Olum inanma huyun değil söylenen şey üzerinden gidiyoruz her şeyde. Olay sizin işinize gelmeyen yerleri kabul etmemeniz...

Yani orada "Rayleigh dengi denilen kişiyle Crocodile dövüştü ve dövüşde galip çıkmadı" deniyor.

Bu noktada neyi tartışacaksın?
Yani Dof'un söylediği, ortaklık teklif ettiği noktada siz geçmişte "Onu adamı yapmak istiyordu" hikâyeleri anlatınca bu normal ama Crocodile "Kendini benimle denk görme" deyince önemli olmuyor bu söylem değil mi? :S

Olum inanma huyun değil söylenen şey üzerinden gidiyoruz her şeyde. Olay sizin işinize gelmeyen yerleri kabul etmemeniz...

Yani orada "Rayleigh dengi denilen kişiyle Crocodile dövüştü ve dövüşde galip çıkmadı" deniyor.

Bu noktada neyi tartışacaksın?
Yani Dof'un söylediği, ortaklık teklif ettiği noktada siz geçmişte "Onu adamı yapmak istiyordu" hikâyeleri anlatınca bu normal ama Crocodile "Kendini benimle denk görme" deyince önemli olmuyor bu söylem değil mi? :S
Filmde söylenilen olay gerçekte yani mangada yaşandı mı ? Önemli olan bu.
Önemli olmuyordan ziyade öyle dedi diye direk kabul mu edelim yani ?

Şuan Bm, karşısında Kizaru varken gidip evlatlarına yardım edebilir mi ?
Ray biraz genç olsam senle uğraşırken bir yandan da gider Sento'yu Px'leri üst üste koyardım diyor :bilmem:
Yine nokta atışı.

KK seviyesine oy atmamışım ama nedense(Muhtemelen karakterini sevmediğimden) oradan patlamışız :ühü:

Filmde söylenilen olay gerçekte yani mangada yaşandı mı ? Önemli olan bu.
Önemli olmuyordan ziyade öyle dedi diye direk kabul mu edelim yani ?
Yahu göreceğiz işte onu, ben "Böyle bir şey söylenmişken ona yakın bir durum çıkar" diyorum. Adam sanki bu uydurma bir bilgiymiş gibi "Bazıları öyle söylüyor" diyor. Bu fanlar arası bir muhabbet değil ki "Birisi öyle söylüyor" densin. Özellikle söylenen bir bilgi.

Son spoilerle yonkou seviyesi olduğu belli oldu. Yaşlı olduğu için teachi indiremeyeceğeni kendisi söylüyor. Genç halinde ise hem kizaruyu hem de diğerlerini indirebileceğini söylüyor. Teach yaşlı halinden bile çekiniyor. Genç olsam teachi de indiririm havasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık