Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
herkez öldü sanıyor smokar acenin sözlerinden ve sonrada çıkan o diğer veletten ben kesinlikle ölmedi diyorum sabo bir şekilde kurtaracakdır bence boşuna gösterilmedi daha bir sürü ipucu var kesinlik ve kesinlik yaşıyor mezarıda göstermelik ölme ihtimali sıfır bence tabi bana göre kesin yaşıyor çok dikkatli izleyen okuyanlar ne demek istediğimi anlamışlardır...
Ben anlıyamadım kusura bakma da sen ölmedi derken Ace'ten bahsetmiyorsun dimi ?

Hem Ace'in hem de Sabo'nun ölmediğini iddaa ediyor.Anlayamadım bir de dikkatli okurdan bahsediyor.Hayır ölmemiş olsa niye ölü taklidi yapsın ki mantıklı bir açıklaması bile yoktur bence.Oda'nın senaryosunu türk dizisi yaptı geçti.

Yani yazarın seride kesin olarak ölümlerini açıkladığı 2 karakterin ölmediğini yazman bir de kesinlik ifadesini kullanman bir görüş değil gerçeği inkar etmektir.O zaman ya yalancısın ya troll.

benim yazdığım benim görüşümdür şimdi buraya yazsam demek istediğimi senaryo yazıyor deyip trollicekler şakşakcılar neyse kapatalım ilerde görürüz neler olucak...
Sana bu site fazla gelir o zaman. Bizim trollere ya da saçmalayarak beynini yakmaya çalışan üyelere ihtiyacımız yok. Güle güle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık