Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Magellan

Buda ne demek visums bana karşı cephe mi aldın :) Dediğin kadarıyla önce top yapması gerekiyor en nihayetinde değil mi ? Magellan hemen patlatamıyor topları değil mi ? ace topları o patlakmadan eritir yani...Süre zarfını kendi ağızla söylüyorsun ben değil ace o süre zarfında oturur önce çiğnemesini sonra zehirli gaz yapması ölme eşeğim ölme ...
Zehrin eriyeceğini düşünmek de ilginç. :S Son gördüğümde zehir sıvı bir maddeydi, ateş ile tepkimeye girerse buharlaşır gaza dönüşür yine Ace dezavantajlı konumda.

Unknown

Boşuna tartışıyoruz o zaman ace alır :) adam yediği yemek bile kendisini zehirliyor.hem vs nerede yapılacağı yazılmamış siz tutturmuşsunuz vs id de yapılıyor koy bakayım açık ve rüzgarlı bir yerde magellan istediği kadar zehir salsın :artiz:
Bende Ace alır dedim ama "yediği yemek bile kendisini zehirliyor" sözünü pek anlamadım..Tamam aynı şekilde rüzgarlı alanda Ace ateşini nasıl ulaştıracak Magellan a :artiz:

Unknown

Değiştirse bile zehir uçar gider luffy vs yılan kızlar olayı ama ateş gitmezki rüzgarla etrafa daha da yayılır ates gaz değil ki plazma uçup gitmez yani ateşin rüzgarda uçtuğu gördün mü sen ?
Ben hiç ateş meyvesi ve zehir meyvesi de görmedim :( Şimdi Ace Higan yapıtğında alev topları sabit şekilde ilerler mi diyorsun ? :/

Magellan > BB + Laffite + Burgess + Doc Q + Stronger + Auger + Ivankov + Luffy + Croco + Jinbei + Buggy + Mr3 + ...
Ace < BB
Magellan > ... > Ace. :good:
Bu mantığa göre Ace'in Kuzanı durduramaması gerekiyordu.Meyve işe yaradı durdurdu.Yine işe yarayacak.Bu sefer karşısında amiral yok.Durdurmakla kalmaz hakisi olmayan bir Magellanı yener de.Sadece hapishane şartlarında galibiyeti tartışılabilir.O da sırf gaz yüzünden.

Croconun dediği gibi bazı ezik adamlar ve meyveler bile iş yapabiliyor.Mum adamın magellanı bir süre de olsa tutabileceğini kim düşünebilirdi ?

Değiştirse bile zehir uçar gider luffy vs yılan kızlar olayı ama ateş gitmezki rüzgarla etrafa daha da yayılır ates gaz değil ki plazma uçup gitmez yani ateşin rüzgarda uçtuğu gördün mü sen ?
İşte tam olarak bu, normal bir alanda Magellan'ın nefesi çok fazla tehlikeli olmaz, ancak vücudunun çevresinde birkaç metrelik bir alanda etkili olabilir ki Ace için bu pek bir tehlike oluşturmaz..

Unknown

Her şeyi unut visums şimdi :/ sen haberlerde orman yangını haberleri izlemedin mi ne diyor rüzgarın şiddetiyle yangın geniş alana yayıldı diyor rüzgar doping etkisi yapar ateşi anladın mı :/
Anladım :good: Ama ateş topu atınca düz gitmez :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık