Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon GO (2016)

Raid battle da error sorunu sadece gps zayıf olduğunda karakter alandan uzaklaştığında oluyor diye biliyorum. Ama sen gene de bir ticket at. Geçen patch de 20dakika da bir oyundan atıyordu arkadaşı. Belki bu da patch ile alakalıdır.
Ticket ne oluyor? Şimdi Adana cok sıcak da akşam 7 gibi çikarım dısarı 2 gym var yakında, yine error verirse caps alıp atarım buraya. 4.5 g ile.giriyorum yahu gps nasıl hata verir anlayamıyorum.

@Reiper aksam bir at ss'i bakayım. Bende şimdi Lugia buldum. 42.753CP sanırım 3 efsanevi kuştan da yüksek. En az 6 kişi lazım. Bekliyorum bakalım.

Edit: simdi articuno'yu aldım. 11 kişi geziyoruz Lugia arıycaz.

Son düzenleme:
Articuno ve Lugia var şimdilik. 2 Articuno yakaladım. Ama hala Lugia'm yok. :artiz:
Birini bana göndersene :( Dün akşam çikamadım dışarı üşengeçlikten, bu sabah işe giderken 7 buçukta Lugia gördüm 42000 level, Adanada pek oynayan yok oyunu ya kaderimiz boktan. :(

hala oynanıyor mu bu oyun?
not: hiç oynamadım. benim tasolarım var :D
Tam senlik oyun, aç oyunu atla motora japonyaya kadar benim TCde yakalayamayacağım bir sürü poke yakalarsın, Kangashkan, Farfect falan bulursun yol üstünde :D

Birini bana göndersene :( Dün akşam çikamadım dışarı üşengeçlikten, bu sabah işe giderken 7 buçukta Lugia gördüm 42000 level, Adanada pek oynayan yok oyunu ya kaderimiz boktan. :(

Tam senlik oyun, aç oyunu atla motora japonyaya kadar benim TCde yakalayamayacağım bir sürü poke yakalarsın, Kangashkan, Farfect falan bulursun yol üstünde :D
aha birisi daha biliyor beni. adımı değişcem forumda :D

@Reiper
Bulduğun efsanevi pokemonun koordinatlarını PokemonGo Face grubuna yolla il ile birlikte. Hileliler 5 dk da gelip indirsin sende rahatına bak. Ben öyle yapıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık