Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

Başlangıç pokemonlarından başka pokemon yakalamayı öğrenmiş mi bu kadar sezonda tek onu merak ediyorum
Pikachu ile efsane indirmesi de ayrı bir olay zaten
Sanırım 3. Sezondan sonra güncelliğimi kaybetmiştim ( :

Zaten bu arkla beraber uydurdular Dünya Şampiyonluğu terimini. Oyunlarda vesaire de hep bölge şampiyonlukları vardı. Yani böyle bir şey yoktu. Leon da normalde Galar Şampiyonu mesela. Animede gittiler Dünya Şampiyonu yaptılar.
Her seriyi biraz biraz izlemiştim de Galar'ı hiç izlememiştim. "Leon çok sevildi de en tepeye mi koydular acaba?" gibisinden sordum fan servis işini.

Her seriyi biraz biraz izlemiştim de Galar'ı hiç izlememiştim. "Leon çok sevildi de en tepeye mi koydular acaba?" gibisinden sordum fan servis işini.
Son ark Galar da geçmiyor aslında. Daha önce gittiğimiz bütün bölgelere gidiyoruz. Normal Pokemon ark ilerleyişinden tamamen farklı. Galar da Dünya Şampiyonluk unvan maçı oynanıyor. Leonla ilgili olarak ise oyunla gelen yeni bölgenin ardından anime de çıkıyor zaten. O süreçte çok swevdiler mi fan servis var mı bilmiyorum. Tahminimce en yeni yer yer olduğu için yapmışlardır.

Ash'in zirveye çıktığı maçın amvsi denk geldi nette baktım dövüşlere. Olum ne rezil pokemon tasarımları var öyle lan pikachu gengar charizard ilk nesil ejder pokemonunu çıkar ortam freak show

Son düzenleme:
Serinin bitişinin şerefine altın poketopunda ne olduğu ve Brock'un Profesör Ivy ile ne yaşadığı açıklanmalı. Bize bunu borçlular.

Tobias çıkıyor mu sonradan, tek Darkraiyla turnuva kazanan gizemli eğitmen, ikinci pokemonu da Latiasdi sanırsam, onu yenmeden şampiyon oldum demeseydi keşke :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık