Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrotda bir i... siritmasi var. Mezarda aynen böyleydi

Shinobu da olur. Benim en büyük adayım o. Fazlalık

Law da sazı eline alıp bir şeyler deniyor da olabilir.

Aynen. Hatta sana bölümde de yazdım. Senin dediğin çıkıyor gibi. Shinobu'da Law'a karşı bir tsunderelik gördük bu bölüm.
Ama hain en nihayetinde. Bahtına küssün. :hıh:
Çıkar çıkar. ;) Shingeki'de de malum karakter hakkında yazdıklarım yavaş yavaş çıkıyor. XD

Büyük ihtimal hain Shinobu. Bir noktadan sonra taraf değiştirmiş gibi. İşin daha ilginci Kiku'nun çıkması olur. Ancak zaman yolculuğu yüzünden kontak kurması sıkıntılı. Orochi gibi aşırı paranoyak ve planlı biriside 20 sene boyunca tek kişiye güvenmezdi.

Üye silindi 1004

Law çok net. Adam yine Punkhazard'daki gibi bir şey deniyor.

Çıkar çıkar. ;) Shingeki'de de malum karakter hakkında yazdıklarım yavaş yavaş çıkıyor. XD

Büyük ihtimal hain Shinobu. Bir noktadan sonra taraf değiştirmiş gibi. İşin daha ilginci Kiku'nun çıkması olur. Ancak zaman yolculuğu yüzünden kontak kurması sıkıntılı. Orochi gibi aşırı paranoyak ve planlı biriside 20 sene boyunca tek kişiye güvenmezdi.
Tek taraflı olacak olması ne kötü.
Ama layığıdır, hain kocakarı! :of:

Mink'lerin arasında bir hain olduğu neredeyse kesin, Bir mink yolu göstermediği sürece Jack'in ordusunun Zou'ya ulaşması ve Raizou'nun Zou'da olduğundan bu kadar emin olması mümkün değil. Bu hain ile Planı sızdıran kişi aynı mıdır bilemiyorum çünkü Wano'da planı sızdırma ihtimali olan pek çok karakter var. Fakat diğer yandan Mink'lerin arasında Kaido'ya Zou'nun yerini verebilecek tek bir karakter var: Faust. Bilmeyenler için Faust Basil Hawkins'in tayfasından bir mink karakter. Ve Oda'nın sbs'de açıkladığına göre büyücü bir karakter. İsmi açıklandıktan sonra Basil hawkins'in her sahnesinde görünmesine rağmen Wano arkı başladığından beri hiç görünmedi. Oda büyük ihtimalle bu karakter üzerinden bir şeyler planlıyor. Zou'nun yerini bilmesi ve/veya bir vivre karta sahip olması çok mantıklı aynı zamanda Kaptanı kaido'nun adamı yani bu karakter bence zou haini için biçilmiş kaftan.
Ben hala bu beklentideyim. Witching hour boy da hala bulunamadı ve bu karakter de bence Faust'a bağlanabilir. İsmi bile ruhunu şeytan satan bir adamdan geliyor. İdeal casus karakteri bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık