Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shinobu olmasına ihtimal vermeyen tek ben miyim? Tabi mort olma ihtimalim de var yine her zamanki gibi.

Shinobu olmasına ihtimal vermeyen tek ben miyim? Tabi mort olma ihtimalim de var yine her zamanki gibi.
Ama ön planda olanlar içinde çok fazlalık gibi değil mi?

10 fenerlinin içinde bir cimbomlu gibi
10 zencinin içinde bir beyaz gibi
10 boyu uzunun arasında bir kisa gibi (ki öyle ) :p

Bence de shinobu değil. 9 kinin orochiyi oldureceğini soyluyor kehanet 9 kindan biri ihanet edemez bence.
Kyoshiro nun plani ortaya çikardiğini düşünüyordum, önceki seferde. Ama şu an da arabastada ki gibi gercek planlarinin bu lan olmadigini dusunuyorum. Cunku aralarinda hain oldugunu biliyorlar ve 2. Ve gerçek bir planlari vardir bence.

Ama ön planda olanlar içinde çok fazlalık gibi değil mi?

10 fenerlinin içinde bir cimbomlu gibi
10 zencinin içinde bir beyaz gibi
10 boyu uzunun arasında bir kisa gibi (ki öyle ) :p
Shinobu çıkarsa çok sırf ters köşe yapmak için ters köşe olur ya çok söverim. Kadının Law'a tepki göstermesinin psikolojik altyapısı da var oradan bir şey çıkmaması lazım. Yok abi ya fena söverim Oda'ya Shinobu çıkmasın :(
Nedense ilkokul yıllarıma döndüm bir anda.

Direkt Law
İlkokulda direk dans mı yapıyordun demeyeceğim.
Bence de shinobu değil. 9 kinin orochiyi oldureceğini soyluyor kehanet 9 kindan biri ihanet edemez bence.
Kyoshiro nun plani ortaya çikardiğini düşünüyordum, önceki seferde. Ama şu an da arabastada ki gibi gercek planlarinin bu lan olmadigini dusunuyorum. Cunku aralarinda hain oldugunu biliyorlar ve 2. Ve gerçek bir planlari vardir bence.
Shinobu dokuz kından değil davamıza zarar veriyorsun dur :D

Shinobu çıkarsa çok sırf ters köşe yapmak için ters köşe olur ya çok söverim. Kadının Law'a tepki göstermesinin psikolojik altyapısı da var oradan bir şey çıkmaması lazım. Yok abi ya fena söverim Oda'ya Shinobu çıkmasın :(

İlkokulda direk dans mı yapıyordun demeyeceğim.

Shinobu dokuz kından değil davamıza zarar veriyorsun dur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık