Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barona yardım etmeyince mi bu sonucu aldın? Ondan bilgi almak için yardım edince olayların böyle şekillenmemesi lazım. Çok şaşırdım ilk defa duydum böyle bir ara sonu.

Olayları tek taraflı yorumlamayın. Çoğu kişi ikinci şansı hak eder :D
Hitler'e de verilseydi keşke ikinci şans.Bu kez dersine iyi çalışır ve tüm dünyayı köpeği yapardı.İnsanlar ikinci şansı hak eder.Canavarlar değil.
Hikayesi çok iyi yazılmış bir karakter. Tam olarak kötü birisi diyemem, ama @Eustass Captain Kidd 'in de yazdığı gibi şansı hak etmeyen birisi. Ne kendisi ne de eşi Anna...

Ağaçtaki ruhu kurtarırsak Anna yaratığa dönüşüyordu, sonrasında öldürdüğümüz için Baron intihar ediyordu. Ağaçtaki ruhu kurtarmazsak aklı yitiriyor ama bu seferde çocuklar ölüyordu. :(
Hiç öyle düşünmüyorum
O şömine başında Geralt'a samimi bir şekilde ''Umarım Ciri'yi bulabilirsin.'' dediğinde zaten işin rengi belli olmuştu.Bu adam basbaya pişmandı.Eğer Baron şansı hakketmiyorsa azcık da Anna'nın geçmişte yaptıklarına bakın derim.
Kocası seferdeyken başkasıyla yatmış hem de öyle bir kerelik değil he , uzun zamanlı.Bildiğin fakirken bir anda Baron karısı olmuştu Anna , neden olduğu da belli hafiften.
Bu arada bende şöyle bir cut-scene de geçti @William cutting Anna'nın karnındaki bebeği Baron öldürmemiş , Anna cadılara adamış bebeği.
Baron da bundan ötürü kendini hep suçluyordu...
İkisinin de haksız olduğu noktalar var ama ben Baron'a üzüldüm..

Reis Baron'a yardım ettim.Benim için olaylar çok farklı şekillenmiş , Discord'ta oynuyordum @Silver falan da çok şaşırmıştı.Anna canavara vesaire dönüşüyordu.Sonra Anna lanetlenip ölüyordu , ardından Baron vicdan azabı çekip kendini asıyordu.
Baron pisliğin teki.Eh pisliğin teki isen pisliğin teki ile evlenirsin.İki dingil birbirlerine hayatı zindan etmişler.Acısını başkalari çekmiş.Baronu karısını dövdüğü için falan yargilamiyorum.Genel olarak pisliğin teki bir adam.İçinde az biraz iyilik olması bok gibi bir karakteri olduğu gerçeğini degistirmiyor.

Kanlı baron lakabı boşa verilmemiş.Polyana gibi bakmayın her olaya.

Hitler'e de verilseydi keşke ikinci şans.Bu kez dersine iyi çalışır ve tüm dünyayı köpeği yapardı.İnsanlar ikinci şansı hak eder.Canavarlar değil.

Baron pisliğin teki.Eh pisliğin teki isen pisliğin teki ile evlenirsin.İki dingil birbirlerine hayatı zindan etmişler.Acısını başkalari çekmiş.Baronu karısını dövdüğü için falan yargilamiyorum.Genel olarak pisliğin teki bir adam.İçinde az biraz iyilik olması bok gibi bir karakteri olduğu gerçeğini degistirmiyor.

Barona neden kanlı baron deniyor bilmiyorum da mevzu bu değil. Mevzu karısını bulmayı hak edip etmediği. İlerde aynısını yapmayacağını gösteriyor zaten ve karısı ile ilişkileri açısından tek suçlu veya daha suçlu o değil diye tek taraflı bakmayın ve çoğu kişi ikinci şansı hak eder dedim.

Bahsettiğimiz konuda yaşadıklarını yaşayıp onun gibi davranacak çok fazla insan vardır. Karşı taraf da hatalı olmasına rağmen onu affedip hatalarından ders çıkarıp bir şeyleri düzeltmeye başlamış. Aile anlamında ikinci şansı sonuna kadar hak ediyor bence.

Hitler falan : ))

Adam ismini orayı kontrol edebilmek için kullanıyor. “Kanlı baron” ismini alma hikayesini de anlatmıştı bi ara bi yerden dereye kırmızı boya mı ne dökülmüştü. Millet yanlış anlayıp katliam çıkardı falan sanmış. Tabi doğru hatırlıyorsam.

baron ordan gittikten sonra adamları halkı soymaya, kadınlara tecavüz etmeye başlıyor. Öyle bi yerin başına geçmişken normal iyi biri olarak yönetemezsin.
Baron velen halkını hiç sevmeyen biriydi. Haklı da. O yüzden umursamazlık vardı ama yine de adamlarını baya kontrol etmeyi başarmış. Öyle ismi olmasa dinlemezdiler.

kendisi de diyor mesela “adamlarım şerefsizin teki ama bi tanesi kızıma yan gözle baksa derisini yüzüp köpeklere yedirirdim ve bunu biliyorlar” diye.

pislik adam ama haritadaki diğer insanlara kıyasla baya iyi. Biz modern dünya kafasıyla bakınca o kadar kötü duruyor.
Karısına gerçekten aşık olan, ailesini o kadar seven, ciri gibi bi yabancıya bile o kadar iyi davranan ve hediyeler veren kaç kişi var o dünyada? Millet çocuğunu cadılara yediriyor orda.

Barona neden kanlı baron deniyor bilmiyorum da mevzu bu değil. Mevzu karısını bulmayı hak edip etmediği. İlerde aynısını yapmayacağını gösteriyor zaten ve karısı ile ilişkileri açısından tek suçlu veya daha suçlu o değil diye tek taraflı bakmayın ve çoğu kişi ikinci şansı hak eder dedim.

Bahsettiğimiz konuda yaşadıklarını yaşayıp onun gibi davranacak çok fazla insan vardır. Karşı taraf da hatalı olmasına rağmen onu affedip hatalarından ders çıkarıp bir şeyleri düzeltmeye başlamış. Aile anlamında ikinci şansı sonuna kadar hak ediyor bence.

Hitler falan : ))
Adam ismini orayı kontrol edebilmek için kullanıyor. “Kanlı baron” ismini alma hikayesini de anlatmıştı bi ara bi yerden dereye kırmızı boya mı ne dökülmüştü. Millet yanlış anlayıp katliam çıkardı falan sanmış. Tabi doğru hatırlıyorsam.

baron ordan gittikten sonra adamları halkı soymaya, kadınlara tecavüz etmeye başlıyor. Öyle bi yerin başına geçmişken normal iyi biri olarak yönetemezsin.
Baron velen halkını hiç sevmeyen biriydi. Haklı da. O yüzden umursamazlık vardı ama yine de adamlarını baya kontrol etmeyi başarmış. Öyle ismi olmasa dinlemezdiler.

kendisi de diyor mesela “adamlarım şerefsizin teki ama bi tanesi kızıma yan gözle baksa derisini yüzüp köpeklere yedirirdim ve bunu biliyorlar” diye.

pislik adam ama haritadaki diğer insanlara kıyasla baya iyi. Biz modern dünya kafasıyla bakınca o kadar kötü duruyor.
Karısına gerçekten aşık olan, ailesini o kadar seven, ciri gibi bi yabancıya bile o kadar iyi davranan ve hediyeler veren kaç kişi var o dünyada? Millet çocuğunu cadılara yediriyor orda.
Viçır evreninde olsa Baronla kanki olurum zaten ama bu onun ikinci şansı hak ettiğini göstermez kendi nezdinde.Pisliktir ama sevdiğim bir pisliktir.

Polyana gibi bakan sensin bence bu konuda çünkü ortamı biliyorsun öyle bir ortamda Baron gayet iyi kalmış bırak Ciri'yi yi o küçük kıza bile iyi bakıyor adam daha ne yapsın.

En son çocuğa yemek yapıp, ayıcığını veriyordum, o bölüm bitince kapattım. Oyun değil ki bu reis. Atlayamadığın bir film.
Tam benlik. Başrolünün sen olduğu film. : )) Bazı angaryalar insana gereksiz geliyor ama onlarda önemli olabiliyor oyunda.

Daha başka şeylerle de uğraşacan dur sen :D
Spoiler:

Hocam sen hangi karakterin hikayesini ilgi çekici buldun. Beni devrimden ziyade Kara'nın hikayesi daha fazla etkiledi. Daha gerçekçi ve dokunaklıydı. Basit kararlarda bile çok düşünüyordum. Müziğinin de etkisi oldu. Kara'nın müziğini çok sevdim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık