Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandır Prince Of Persia tarzında bir oyun arıyordum geçen hafta Darksiders a başladım.1.ve 2.oyunu oynadım ve bitirdim . Dövüş sistemi ,atmosfer ,bosslar ve bulmacalar çok hoşuma gitti. Ama çoğu şeyi sanki POP'dan araklamislar. Duvarda yürüme atlama-ziplama hareketleri ve combolar çok benzer.

3.oyuna baktım fiyatı biraz tuzlu onun indirime girmesini beklicem.Platform ve macera oyunu seven arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.

Uzun zamandır Prince Of Persia tarzında bir oyun arıyordum geçen hafta Darksiders a başladım.1.ve 2.oyunu oynadım ve bitirdim . Dövüş sistemi ,atmosfer ,bosslar ve bulmacalar çok hoşuma gitti. Ama çoğu şeyi sanki POP'dan araklamislar. Duvarda yürüme atlama-ziplama hareketleri ve combolar çok benzer.

3.oyuna baktım fiyatı biraz tuzlu onun indirime girmesini beklicem.Platform ve macera oyunu seven arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
Hangi platformda oynuyorsun?

Edit: Soruyu düzelteyim.
Ps plus üyesi olan bir arkadaşın var mı?

Son düzenleme:
Darksiders 2’yi zamanında 3 kere falan baştan oynayıp bitirdim. Arenayı kaç kere temizledim bilmiyorum.

ama darksiders 3’ü oynamaya katlanamadım. Ps plus sayesinde bedavaydı ve bitiremedim oyunu.

aynı serinin devamı diye alma bi bak bence.

Son düzenleme:
1) Ps ve Xbox Exclusive Avantaj Savaşı

Sony’nin artık exclusive olmayan oyunlarda bile exclusive içerik için yapımcılarla çalışacağı açıklandı ve bunun için ciddi miktarda para ödeyeceği belirtildi.

Microsoft’da aynısını yapmak istemiş fakat istenilen parayı ödemek istemediği belirtildi.
Sonra niye PS satışlarda Xbox'ı geçti diye düşünsünler.

Ki bu aslında kendi tatikleri. 360 dönemi dlcler ek paketler PS3’e bir yıl sonra geliyordu. Hatta bazıları 360 versiyonlarına özeldi.
Hâlâ öyle mi bilmiyorum ama eskiden FIFA oyunlarında efsanelerin kartları yalnızca Xbox sürümüne özeldi, konsolu sırf FIFA ve PES oynamak için alan bir kitleyi çekmek için güzel bir hareketti. Bu kadar küçük ve gereksiz olmasa da birkaç kendine has içerikle Xbox yarışta PS'e yakın kalabilirdi. Hâlâ dün gibi hatırlıyorum PS4 ve XBOX ONE ilk çıkacağı vakit hangisi daha iyi tartışmalarını. Bu sene böyle bir tartışma bile olmaması Xbox'ın düştüğü seviyeyi özetliyor.

Sonra niye PS satışlarda Xbox'ı geçti diye düşünsünler.
Sony oyuncuları çözdü.
İnsanlar oynarken kendini özel hissetmek istiyor.
Sony oyuncusuna özel muamele yaparak 1. liğe yükseldi.
Şimdi bu özel muameleyi kendi oyunları olmayan yani 3. yapım oyunlara kadar hissettirmek istiyor.
Microsoft ise bu konuda yatırım yapmamayı tercih ediyor:/ Kendileri bilir.
Ki bu aslında kendi tatikleri. 360 dönemi dlcler ek paketler PS3’e bir yıl sonra geliyordu. Hatta bazıları 360 versiyonlarına özeldi.
Xbox360-Ps3 dönemi oyun dünyasının en büyük savaşıydı. Kıran kırana bir mücadeleydi. İki şirket de mükemmel yapımlar ortaya koyuyordu.
Hatta Xbox360 savaşı başta götürüyordu çünkü Ps3 600 euro gibi ciddi bir paraya satılıyordu ama sonra Sony toparlayıp o savaşı kazandı.
ps3 86-87m sattı.
Xbox360 84-85m sattı.

Bu bir nevi ne kadar başa baş geçtiğini gösteriyor.
Ps4 neslinde Sony aynı taktiği izlerken Xbox yokuş aşağı gitti ve nintendo’nun gerisine düştü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık