Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Playstation store’da çok güzel indirimler var. Almaya değmez diye düşünüp almadığım oyunların fiyatları baya düşmüş. O kadar ucuzsa alınır artık.

-Rage 2 %80 indirimde. Far cry 5+new dawn da %80 indirimde. Bu 3 oyun 1100 yerine 220 civarı bişey ediyor.
Dishonored outsider’ı ben oynamak istemiştim almamıştım değmez diye. O da %70 indirimle 40 liraya inmiş.
Gözüm tutmamıştı ama ac oddysey de %83 indirimle 89 lira (deluxe edition).

Ben deli gibi sadece ghost’a 500 verdim :D Aynı parayla 6-7 oyun alabilirmişim şu yaz indirimlerinde. Kaçırmam kötü oldu.

Oyun iyide tam tamamlandı ya oyunun girişi diyeceğimiz Midgar şehri var sadece. Tam versiyonu çıksa o zaman çok iyi olur.
Part part çıkacak diğer bölümleri ama full oyun gibi hissettiriyor orasını iyi ayarlamışlar ve hiç monoton değil hep farklı farklı etkinlikler ve olaylar yaşanıyor o açıdan iyi olmuş.
Biraz cep yakacak ama yapacak bir şey yok.

Historia ile Gaming News: 13.08.2020

1) Nintendo Rekor

Nintendo Switch sene başından beri 5,6 milyon sattı ve bunun yanında exclusive oyunlarından olan Animal Crossing Mart’dan beri 22 milyon sattı.

Böylelikle Nintendo gelir konusunda %541 büyüme kaydetti.

2) Fall Guys

Steam charts rekoru kıran Fall Guys ilk haftada 2 Milyon sattı.

Playstation plus üyelerine bu ay Fall Guys bedava verilecek.

3) Suicide Squad Oyunu

Batman arkham Night’ın yapımcıları Rocksteady, yeni oyunları Suicide Squad’ı duyurdu.

4) Dualsense

Ps5 için çıkacak olan Dualsense’nin, Dualshock4’den neredeyse 2 kat daha güçlü bir pile sahip olacağı açıklandı.

Hatırlatma

215TL değerindeki Total War Saga:Troy
Epic Games üzerinden 24 saat boyunca bedava yayınlandı.

@Dante13 Konuyla alakalı soru soralım bari. Ne düşünüyorsun son çıkan DMC hakkında?
Senaryo noktasında pek beklentimi karşılamasa da Vergil'in dönüşü hoşuma gitti. Ninja Teory'nin çıkarmış olduğu önceki facianın ardından ne yapsalar hoşuma giderdi zaten :D görsel ve oynanış açısından da epey kaliteli bir oyun ortaya koydular, zaten yılın en iyi aksiyon oyunu ödülünü alarak da hak ettiklerini aldılar.

Sen ne düşünüyorsun peki bu oyun hakkında? Ayrıca nedir seni üzen :(

Senaryo noktasında pek beklentimi karşılamasa da Vergil'in dönüşü hoşuma gitti. Ninja Teory'nin çıkarmış olduğu önceki facianın ardından ne yapsalar hoşuma giderdi zaten :D görsel ve oynanış açısından da epey kaliteli bir oyun ortaya koydular, zaten yılın en iyi aksiyon oyunu ödülünü alarak da hak ettiklerini aldılar.

Sen ne düşünüyorsun peki bu oyun hakkında? Ayrıca nedir seni üzen :(
@Starrk'a yazı yazdım iplemedi ona üzüldüm. ?

Ben oynamadım daha ama bu serinin fanlarına güzel bir oyun gelmesine sevindim.

@Starrk'a yazı yazdım iplemedi ona üzüldüm. ?

Ben oynamadım daha ama bu serinin fanlarına güzel bir oyun gelmesine sevindim.
Ben de bana yazılan mesaj nerde diye arıyorum :D bişeyle oyalanmaya başladım yarım kaldı yazacakken.

Bence de hiçbiri ghost etmez. Zaten bunlar çıktıklarında 300 falandılar Onlara o parayı bile kıymadım ghost’a 500 kıydım. Hakediyor da.
Bu indirimlerin bu oyunlara geleceğini bilsem almazdım demek istediğim oydu. Şimdi 500 liraya 6-7 oyun alırdım (saydıklarım sadece 350 etti zaten). Ghost’u da blackfriday’de falan 200-250’ye alırdım. Keşke öyle yapsaydım. Daha 5 ay önce çıkan oyunlar bile 470’ten 200’e inmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık