Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu oyunda ben de hep en zorda oynarım.Mesela şu an Bf1 oynuyorum ve tek kurşum yersem geberiyorum.İnanılmaz sarıyor ve resmen anı yaşıyorsun.
Bence her oyuna gitmiyor en zorda oynamak. Mesela insanüstü bir varlığı kontrol ediyorsun ama dandik bir düşman senin imanını gevretebiliyor. Bu tür durumlarda en zorda oynamak manasız geliyor bana.

Bence her oyuna gitmiyor en zorda oynamak. Mesela insanüstü bir varlığı kontrol ediyorsun ama dandik bir düşman senin imanını gevretebiliyor. Bu tür durumlarda en zorda oynamak manasız geliyor bana.
Viçırdaki fareler işte en zorda oynarsan fareye ölüyorsun ama elf tokatlaya biliyorsun :D

Viçırı indiriyorum yoğun ısrarlar üzerine.Kaldığım yerden mi ilerlesem yoksa baştan mı başlasam bilemedim.

İkinci oyun biraz daha action olmuş. İlk oyun saf RPG olarak kendini hissettirmişti. Bu oyunda grafikler falan çağ atlamış. Dövüş sistemini beğenmedim. İçimden bir ses bu oyunda daha da zorluk yaşayacağımı söylüyor. Ejderha falan diyorlar.

İkinci oyun biraz daha action olmuş. İlk oyun saf RPG olarak kendini hissettirmişti. Bu oyunda grafikler falan çağ atlamış. Dövüş sistemini beğenmedim. İçimden bir ses bu oyunda daha da zorluk yaşayacağımı söylüyor. Ejderha falan diyorlar.
2. oyun dövüşte zayıf bence de. Kanser edebiliyor bazen. Bu yüzden çok zorlanacaksın. :/ Ama oyun her şeye rağmen çok keyifli.

Edit: Zorluk da DS zorluğu gibi değil ha, dövüş sisteminin kabızlığıyla alakalı. :D

2. oyun dövüşte zayıf bence de. Kanser edebiliyor bazen. Bu yüzden çok zorlanacaksın. :/ Ama oyun her şeye rağmen çok keyifli.

Edit: Zorluk da DS zorluğu gibi değil ha, dövüş sisteminin kabızlığıyla alakalı. :D
Benim için hikaye önemli. Bu oyun çıktığı sene indirmiştim çok öven var diye. Yarım saat oynayıp, bu ne lan deyip silmiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık