Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Opsiyonel bir boss benim söylediğim sen yanlış gitmemişsin ama insanlar ilk olarak Cleric Beast ile karşılaşır genelde. Köprü var bir tane üç beş tane çılgın it var. Oradaki boss, level alman açısından önemli Gascoigne saykosuna daha sağlam gidersin ve mükemmel bir boss fight'ı da kaçırmamış olursun.

Ayrıca Bloodborne'u sabah akşam övsem doyamam lan
O bossa da gideyim o zaman. Hepsiyle karşılaşmak istiyorum :D
Tahmin ettiğim gibi o zaman dedim sanırım ikinci bossa gitmiş o abiye alışıp gitmezsen bayağı acımadan tokatlıyor. Aynen öyle bizim üst versiyonumuz gibi zaten yaşlı ya deneyimli bir avcı Hxh gibi düşün :D Sen daha Gon falansın karşında ki hisoka. Ama şunu da demek lazım bu oyunda ki en güzel dövüşler kendin gibi avcı düşmanlar ile oluyor. Aynı senin gibi farklı silahlar falan kullandıklarından yaratıklar ile olan mücadelerden daha fazla zevk veriyorlar. Nasıl becerdin ikinci bossa gitmeyi bayağı zor ona ulaşması normal de ilk bossa varmak çok daha kısa ve daha az düşman ile dolu. Hani oyunu oynayan yüz kişi varsa 95 kişi önce ilk bossa varıyor zoru başarmışsın :D
Aynen Hisoka gibi oynadı benimle resmen. :D Doğru düzgün hasar bile bırakmıyordu silahım. Mekaniklere iyice hakim olmam gerek o adama ölmemek için. Ya baya da dikkat ettim aslında yola, çevreye falan ama ilk bossa denk gelememişim demek. :D

O bossa da gideyim o zaman. Hepsiyle karşılaşmak istiyorum :D

Aynen Hisoka gibi oynadı benimle resmen. :D Doğru düzgün hasar bile bırakmıyordu silahım. Mekaniklere iyice hakim olmam gerek o adama ölmemek için. Ya baya da dikkat ettim aslında yola, çevreye falan ama ilk bossa denk gelememişim demek. :D
Önce ilk bossu kesmeden Pederi halletmeni tavsiye etmem. Çünkü onu halledince devam yolları açılıyor ilk boss arkada kalır arada kaynar ilk bossu bulman lazım :D Zaten ilk harita bayağı küçük birazcık karışık ama bir kaç defa gezince çözersin sistemini. Her hangi bir ipucu verip keyfini kaçırmak istemiyorum kendin tadına varman lazım keşif edip aradığın şeylerin yerlerini D:

@Kuroro

0yunda hikaye yok biliyorum da normalde olan şu:

oyunun başında ilk merdivene tırmanıp ilk pencereyle konuşursan dışardan gelen bi adam var. Yön tarif ediyor sana. Tarif ettiği yön seni bi köprüye yolluyor ve orda normalde ilk karşılaşacağın boss var.

onu yendikten sonra görüyorsun ki köprüden sonraki kapı kitli. Geri dönüp aynı adama bunu sorduğunda adam “belki lağımların ordan da bi yol vardır” diyor. O yol da gascoigne’e gidiyor. Sen direk ikinci seçeneğe gitmişsin yani.

ilk yol çıkmaz sokağa çıktığı için optional deniyor. Ama normalde ilk gideceğin ve sana bol bol kan/xp verecek yer orası.

Türkçe çeviride ne demişlerdir bilmem de “insight” denen bişey var 1 tane alınca avcı dünyasında bebek uyancak. O sana kan karşılığı level atlatıyor. Bi boss’la karşılaştığında insight alıyorsun.

eğer dışarda bulamadıysan senin insight sıfırken yani hiç level atlamamışken gascoigne’e dalmışsın :D ilk boss’u level atlamadan alabiliyorsun. Yenemesen bile onu gördüğünde 1 insight aldığından level atlama hakkın açılıyor. Onun sayesinde level atlayıp gascoigne’e gidecektin.

@Smoker şimdi aklıma geldi, Javed'la kapışmadan önce sersemleme ve yere serilmeyi önleyen iksir iç mutlaka. Ben içmemiştim, eleman neredeyse her vuruşunda beni yere seriyordu. Toparlanması, kendine gelmesi epey zaman alıyordu. Berengar olmasa Javed'i indiremezdim o halimle muhtemelen.

PW 4, 27 Mart'ta çıkacakmış. Wano'da kendi senaryolarını işleyecekler o zaman :/

Luffy'nin Gear 4 modlarını güzel yapmışlar.

@Smoker şimdi aklıma geldi, Javed'la kapışmadan önce sersemleme ve yere serilmeyi önleyen iksir iç mutlaka. Ben içmemiştim, eleman neredeyse her vuruşunda beni yere seriyordu. Toparlanması, kendine gelmesi epey zaman alıyordu. Berengar olmasa Javed'i indiremezdim o halimle muhtemelen.
Javed falan kalmadı. Paramparça ettim herkesi, 37 saatte oyunun sonuna ulaştım. Keşke bazı tercihleri farklı yapsaydım diye düşünmedim değil.

İkinc oyun beni bekler @Raiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık