Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konami'nin yaptığı büyük adilikti. Gerçi onları da anlıyorum Paçinko makineleri yapıp dünyasının parasını kazanıyorlar artık. Oyun sektöründen kazandıklarının fazlasını kazanıyorlar. Neden uğraşsınlar? Oyunun açık dünyası olması bi noktadan sonra ister istemez tekrara bağlatıyor zaten. Türün kaderi bu :( Hikayeye yazık oldu arada.
Bu konuda Zelda ve Dying Light bence zirve

Tek bir zirve yok bence. Ayrıca Dying Light zirve olamayacak kadar tekrara düşüyordu. Muhtemelen Dying Light 2 zirve olacak. Zelda için diyecek laf yok adamlar yapmış zaten.
Tabi ki tek bir zirve olmayabilir bunlar benim ilk anda aklıma gelenler Dying Lighta katılmıyorum yan görevler bambaşka hikayelerden oluşan ve hikayeye zenginlik katan görevlerdi ve tekrarlanan bir yapısı yoktu.

Üye silindi 1004

Tabi ki tek bir zirve olmayabilir bunlar benim ilk anda aklıma gelenler Dying Lighta katılmıyorum yan görevler bambaşka hikayelerden oluşan ve hikayeye zenginlik katan görevlerdi ve tekrarlanan bir yapısı yoktu.
Ya bana çok zayıf gelmişti yan görevler çoğunun sonucu combata bağlanıyordu. Dövüşmeden kapışmadan ilerleyebileceğimiz yan görevler olsaydı daha farklı düşünebilirdim. Silahımı çekmeden geçebileceğim yan görevleri daha çok seviyorum.

@Yubashiri-sama Dying Light'ın ilk yarısını oynamıştım. Çatıdan çatıya uçup zombi kestiğin bir oyun. Konsept güzel ama bir süre sonra sıkılmıştım. Gece olayını iyi düşünmüşler ama. :D İkinci oyun güzel gözüküyor, zombi sevdiğim bir tema olmamasına rağmen oynattıracak gibi kendini. Bi de ben de switch yok ama emülatörden oynanır gibi son çıkan Zelda oyunu. Vulkan sürümü güncellemesini bekliyorum. Oyun listelerine ilk sıradan giriyor sarışın çocuk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık