Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konsolcular yeteri kadar oynamıştır, sıra bize geldi artık.
Konsolcuların çoğu bu oyunu rüyasında görüyor dostum. Ebesinin münasip bir yeri gibi olduğundan oyun fiyatları Pc gençliği kadar oyunlara akmak mümkün olmuyor. Şimdi çıkacak bu oyun tak bir iki aya torrentte. Çek oyna bitir çok seversen indirime girince basar parasını alırsın zaten her halükarda pcde daha ucuz fiyatlar. Konsolcu da konsolu hiç etmek uğruna kırdırıp oynar belki bir gün :/

Konsolcuların çoğu bu oyunu rüyasında görüyor dostum. Ebesinin münasip bir yeri gibi olduğundan oyun fiyatları Pc gençliği kadar oyunlara akmak mümkün olmuyor. Şimdi çıkacak bu oyun tak bir iki aya torrentte. Çek oyna bitir çok seversen indirime girince basar parasını alırsın zaten her halükarda pcde daha ucuz fiyatlar. Konsolcu da konsolu hiç etmek uğruna kırdırıp oynar belki bir gün :/
Ben aslında genel olarak bahsetmiştim. Ülkemizdeki oyun fiyatlarından haberim var, maalesef 300 lira 400 lira. Ben fifa 20'ye bakayım dedim pc'de bile coşmuş fiyatlar.

Bizim toplum çok garip. Önce oyunu torrentten indirirler sonra neden Türkçe dil desteği gelmedi diye oyunu linç ederler ve yapımcılarına söverler. Oyunların sahip olduğu fiyatları kesinlikle savunmuyorum ama Torrent denen illet devam ettikçe ne ülkede oyun açısından yatırım olur ne fiyatlar ucuzlar ne de yabancı şirketler Türkçe dil desteği verir.

Son düzenleme:
Gow hepsini biliyorum ama RDR'den ben de hiç spo yemedim, hakkaten ilgilenmeyince yemiyorsun spoiler.
RDR2’de hikaye açısınds spoiler yememek önemli aslında ama haklısın bu öyle bir oyun ki spoiler yesen bile acayip oynayası geliyor insanın çünkü adamlar yapmış:a:

Gow hadi neyse de RDR2’de olaylar hiç umulmadık bir şekilde geliştiği için iyi yapmışsın bol bol şok olacaksın oynarken:D
Ben de ya oyunu oynayacağım ya da hiç bakmayacağım huyu var.Ben pre-order ile aldığım Dark Souls 3 ü bir sene oynayamadım Pc yok diye.O 1 senede en ufak bir spoiler bile yemedim :D

Ben aslında genel olarak bahsetmiştim. Ülkemizdeki oyun fiyatlarından haberim var, maalesef 300 lira 400 lira. Ben fifa 20'ye bakayım dedim pc'de bile coşmuş fiyatlar.
Anladım hacı, aynen öyle.

Bizim toplum çok garip. Önce oyunu torrentten indirirler sonra neden Türkçe dil desteği gelmedi diye oyunu linç ederler ve yapımcılarına söverler. Oyunların sahip olduğu fiyatları kesinlikle savunmuyorum ama Torrent denen illet devam ettikçe ne ülkede oyun açısından yatırım olur ne de yabancı şirketler Türkçe dil desteği verir.
Bizim toplum her alanda garip zaten de oyun mevzusu biraz farklı. Ekonomimiz belli çapımız belli ve oyun sektöründe bu memleketin insanlarına sunulan küfür gibi fiyatlar belli. Torrentten çekip bitirdiği, severek oynadığı oyunu belli bir zaman sonra alabilecek bütçeyi oluşturup alan adama ağzımı açıp tek kelam etmem mesela. Ölücü tayfa konusunda ise haklısın onlar her alanda öyle. Ama şu da var. Bu fiyatlardan oyun alıp Türkçe dil desteği gelmesini beklemek yerine 10 oyun fiyatına gidip dil kursunda İngilizce öğrenebilirsin. Öyle bir memlekette yaşıyoruz

Bizim toplum çok garip. Önce oyunu torrentten indirirler sonra neden Türkçe dil desteği gelmedi diye oyunu linç ederler ve yapımcılarına söverler. Oyunların sahip olduğu fiyatları kesinlikle savunmuyorum ama Torrent denen illet devam ettikçe ne ülkede oyun açısından yatırım olur ne fiyatlar ucuzlar ne de yabancı şirketler Türkçe dil desteği verir.
Benim bi arkadaş ben sekiro’yu beklerden daha oyun çıkmadan indirdi torrentten :D bari bikaç ay bekleseler de bazı insanlar dayanamayıp erkenden satın alsa.
Sadece oyunlarda değil her konuda böyle zaten bizim millet. Şaşırmamak lazım. Sorsan oyuna para mı verilir der. Sanki reklamla para kazanan flash oyun oynuyor.

Türkçe niye isteniyor onu da hiç anlayamadım. Bu devirde ingilizce öğrenmeyen kaldıysa da oyun sayesinde öğrenir işte ne güzel. Özel kurstan daha etkili.

Ben de ya oyunu oynayacağım ya da hiç bakmayacağım huyu var.Ben pre-order ile aldığım Dark Souls 3 ü bir sene oynayamadım Pc yok diye.O 1 senede en ufak bir spoiler bile yemedim :D
Takıldığın çevre de çok mühim misal ben istediğim kadar bir oyundan spo yememeye çalışayım ilgim yok falan diyeyim şu sıralar spo yememem mümkün değil. İlla bir yerden çatlıyor Rdr 2 bir kaç ay geç oynadım çıktıktan sonra bir iki tane sağlam spo yedim bile hemencik gene bilmediğim çok kısım olduğundan fazla koymadı ama. Gow da çıkmadan bir gün önce spo yemiştim bak düşün oyun daha çıkmamış bir gün var ama spotçulardan erkenden almışlar oynamışlar ben dijitalde oyunu indirmişim açılmasını beklerken adam spotçudan alıp bitirmiş finali söylüyordu :of: The last of us 2 çıktığı gün oynamamlazım misal. 430 tl ama arkadaş ile yarı yarıya alırız bir hesaba ortak oyun almayı sevmem normal de ama yapacak bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık