Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pirate Warriors 4, Wano Arcı bittikten sonra çıksa iyi olur. Bu Arcı adamakıllı işlesinler. Üçüncü oyun Dressrosa sonlanmadan önce çıktığı için Arc düzgün işlenememişti, Wano Arcı için bu olmasın :(

@Kuzan @Historia

Çok büyük ihtimalle ertelenecek bu oyun. Hatta ertelensin de. Geç çıksın tam çıksın. S

Sırf bu oyun için sistemi yenileme niyetim var ama TR her zamanki gibi hayallerimle oynuyor. 10k bırakmadan hiçbir cacık yapamazsın diyor bana. Yazık. :S
Bende ertelenir diye düşünüyordum ama 2020 sonbahar-kış yeni konsol nesli başlayacak ve yeni xbox ve ps5 çıkacak o yüzden oyunu fazla erteleyemezler diye düşünüyorum. Eğer fazla ertelerlerse şimdiki konsol nesli için satış yapamazlar. Mesela rockstar games acayip akıllılık yapmıştı. Gta 5’i çok iyi bir zamanda çıkarmışlardı. Çifter satış yapıyorlardı ps3 döneminde çıkardılar sonra ps4 çıkınca oyunu yine almak zorunda kalıyorlardı.

Pirate Warriors 4, Wano Arcı bittikten sonra çıksa iyi olur. Bu Arcı adamakıllı işlesinler. Üçüncü oyun Dressrosa sonlanmadan önce çıktığı için Arc düzgün işlenememişti, Wano Arcı için bu olmasın :(

Big mom fena olmuş ha :F Elektrikli süpürgeyle evi süpürür gibi geziyor :D

Ps+ olanlara the last of us 1 bedava olacak haberiniz olsun. Oynamamış ya da ps4’te oynamamış olanların işine gelir.
Ben de artık Multiplayer’ını özlediğimden indireceğim ama bu ay oynayamam herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık