Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi ekmeğin ne işe yaradığını öğrendim. :D Pek böyle oyun oynamadığım için aşina değilim ama artık çıkardığım sonuç şu: Bir şey alınabiliyorsa al gitsin, illa bir işe yarar. :D
Oyunların olayı o zaten. Resmen sana çöpçülük yaptırıyorlar. :D Maymun iştahlı gibi gördüğün her şeyi cukkala.

Geralt'ın hikayesi bitti artık. Yalnız o evreni bırakmazlar. İleride başka bir witcher üzerinden o evrene dönecekler tekrardan. Baya var tabi bunun olmasına. Firma şu anda bütün enerjisini Cyberpunk 2077'ye harcamakla meşgul.
Tüm oyuncular öyle düşünüyordu, ama son olaylardan sonra serinin tamamen bittiğini düşünüyorum.
Adamlar üretken, Ubisoft gibi bir oyunda başarı yakalayıp, 99 tane devam oyunu çıkarıp seriyi bozmuyorlar.
Sanırım herşey tadında güzel, çok kötü bir devam oyunu yapıp evrenden soğutabilirlerdi hepimizi.

Ciri’yi kullanmamızı bekleyen çok insan var. Belki olur ama güçleri abartılı olduğu için dengeli bi oyun yapmaları zor. Kız istediği zaman istediği yere hatta başka evrenlere ışınlanıyor.

Çoğu bilinen iyi karakter mutlu sonuna kavuştu 3’ün sonunda. Yeni karakterler lazım.
Dünya sonsuz soğuktan kurtarıldı ve savaş bitti. Hikaye açısından da yapılacak çok şey yok.

Anca canavarları dünyaya salan olay araştırılacaksa ve dünya canavarlardan kurtarılacaksa yeni oyun yaparlar bence. Başka bi konu gelmiyor benim aklıma. Yeni savaş çıkması veya dlc’deki gibi sadece vampirlerle uğraşmak falan basit gelir 3’teki olaylardan sonra. Baya büyük bi olay olması lazım.

Bi oyunda aynı anda dünya başka bi evrendeki ordudan kurtarıldı, kıyametten kurtarıldı ve savaş bitirildi. Oyun kocamandı ve çok konu işlendi. Yerini yeni bişeyle doldurmaları zor.

Tüm oyuncular öyle düşünüyordu, ama son olaylardan sonra serinin tamamen bittiğini düşünüyorum.
Adamlar üretken, Ubisoft gibi bir oyunda başarı yakalayıp, 99 tane devam oyunu çıkarıp seriyi bozmuyorlar.
Sanırım herşey tadında güzel, çok kötü bir devam oyunu yapıp evrenden soğutabilirlerdi hepimizi.
Devam oyunu değil aslında. O evrende geçen ve yeni bir başlangıç yapmış bir seri çıkabilir karşımıza. Güzel de olur hani. Hatta yapımcılardan birisi de öyle söylemişti. "Geralt'ın hikayesi bitti ama o evreni terk etmeye niyetimiz yok." demişti.

Labsente

Devam oyunu değil aslında. O evrende geçen ve yeni bir başlangıç yapmış bir seri çıkabilir karşımıza. Güzel de olur hani. Hatta yapımcılardan birisi de öyle söylemişti. "Geralt'ın hikayesi bitti ama o evreni terk etmeye niyetimiz yok." demişti.
Aynen böyle bir açıklama vardı ama şuanda tüm konsantrasyonlarını Cyberpunk'a harcadıklarını da söylemişlerdi. Bir de bir sonraki oyun Lambert'i konu alacak minvalinde söylentiler vardı.

Açıkçası Cyberpunk tutarsa ki bence tutacak efsane olacak Cyberpunk serisi noktalanmadan yeni Witcher oyunu görmeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık