Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mk 11 hoşuma gitmedi benim. Akıcı değil pek. Saldırıların frame’leri ve oyunun genel hızı tuhaf. İnjustice’e benzemiş o konuda.
İtemler belki bi güzellik katar ama mk’ye yakışacağını pek sanmıyorum. Sadece kozmetik olsaydı keşke.

Kombolar baya sınırlandırılmış. anladığım kadarıyla bi karakterde hem low hem overhead kombo başlatıcı yok. Mix-up yapılmıyor bu yüzden. Ayrıca kombolar baya kısaltılmış.

Uzun kombolar yerine ağır, kritik darbeler yapmaya dayalı bi oyun yapmışlar sanırım. Güzel fikir ama mk’yi sevme sebebim vuruş hissiyatı veya vahşet değildi. Kombo özgürlüğüydü.

Sadece hasar değil nereye düşeceğini, nasıl düşeceğini ayarlayıp tam kalkarken yeniden vurmaya başlayıp bloklamaya zorlamak ve low-overhead mix-upları yapmak...
En sevdiğim şeyleri kaldırmışlar. Bu halini seven çok insan olur ve bence değişme zamanı gelmişti de. Aynı sistemle yapsalar zaten öncekileri çok oynadığım için almazdım. Bu seferkş farklı bişey olduğu için denerim belki. Ama önceki 2 oyun kadar seveceğimi sanmıyorum.

Marvel's Spiderman
8.5/10
Oyun çok akıcı binaların arasında süzülüp giderken o gerçekciliği hissediyorsun grafikler, ortam detayları baya iyiydi.
Görevler biraz kendini tekrar etsede Peter'ın
sempatikliği ve espriler için bile oynanır.

Ya daha en başı mesela. Balon alıyorsun da içini dolduruyorsun da, borudan atıyorsun da bozuyorsun. Ama yönlendirme falan yok. Ekmek niye aldım mesela hiçbir fikrim yok. :D
Oyun güzel aslında. Bulmacalar, seslendirmeler, hikaye, karakter, mizah.

Ama zor oyun cidden tam çözüme bakmayacaksan epey kafa patlatman lazım.

Ya karşında bildiğin anlamda bir bulmaca olsa anlarım da çok yer gezip malzeme toplaman lazım ama neyi niye yaptığına dair pek bir ipucu yok. Çok zaman alır muhtemelen bitirmek.

Şimdi ekmeğin ne işe yaradığını öğrendim. :D Pek böyle oyun oynamadığım için aşina değilim ama artık çıkardığım sonuç şu: Bir şey alınabiliyorsa al gitsin, illa bir işe yarar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık