Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalan oldu o iş :D Hem ps4ü ne yapcam.Televizyon falan yok.Gow çok oynamak istiyorum ama bir yandan da istemiyorum.Hangi şair demişti aşık olma duygusu daha güzel diye.Aynı öyle bir şey işte.Gow oynama isteği Gowdan daha güzel.
Mazoşistlik, sadistlik, çarmıha germe sevdası, insancıl şeylerden hoşlanmama... Ürkmeye başladım bak. :/

Bu arada ps4 üzerinden, Mortal Kombat XL, Naruto Ultimate Ninja Storm 4 oynamak isteyen varsa psn verebilirim. Çok deli Naruto oynarım.

Ps türkiye oyunların fiyatlarını geçirip geçirip 80 dolardan oyun satıp kara cuma da yalandan indirim yapıyor göze girmek için. Ama çoktan Ticaret bakanlığı soruşturma açmış bile dolar düştüğü halde fiyatlar neden inmiyor açıklama bekleniyormuş. Cevap verilemezse milyonlarca dolar ceza kesiyorlar genel de Teknosa gibi firmalar umursamıyor tabi bir kaç milyon dolar ceza ödemeyi ama işte. Sony Tr ülkede de ne kadar oyun satıyordur ki 4 5 milyon dolar ceza gelince umursamadan yoluna devam edebilsin.

Valla black friday indiriminde bir tek asassins creed odyse alınır geri kalan oyunlar hiç indirime girmemiş resmen zamanında gow zaten 130 tl ye düşmüştü ben o fiyata almistim gowu

Eskiden yılda 8-10 oyun alıyordum. Bu yıl mhw, gow ve spiderman aldım sadece. Eskisi kadar oynamamamın da etkisi oldu ama almak isteyip paraya değmez diye alamadığım çok oyun oldu.

Teknosa vb şirketler bi ara ceza yemişlerdi diye hatırlıyorum. Sebebi sadece fiyatlar değil de anlaşmalı olarak fiyatları yüksek tutup düşük fiyatla satanlara da engel olmalarıydı sanırım. Normalde rekabet olunca fiyat düşer. Türkiyede hepsi anlaşıp yüksek fiyattan satıyordu.

Hala aynı şeye devam ediyorlarsa yine devam ederler. Aldıkları ceza da baya azdı zaten. En az 10 katı ceza almalıydılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık