Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Grafik modu kullanman şart. Özellikle su ve ışıklandırma çok fark yaratıyor. Ps4’te bile çok fark yarattı pc’yi düşünemiyorum. Unofficial patch kullanman da şart. Oyunun bug’larını düzeltiyor. Yapay zeka için mod eklemen de şart. Yumrukla ejderha’ya saldırıp ölen dükkan sahiplerine azcık akıl vermiş olursun.
Şehir ve köylere yeşillik eklersen iyi olur. Bazı mod’lar baya canlılık katıyor. Şehir kapılarını açık yapabilirsin de modlarla. Şehre her gidişinde loading beklemezsin boşuna.

Silahların görünüşlerini değiştirme, yeni silah ve zırhlar ekleme gibi modlar da iyi olur. Burdan sonrası sana kalmış. Oyunu oynayıp gördüğün eksiklere göre mod ara.

Shadow of War Steamde 22 liraya kadar düşmüş (indirimle tabii). İlk çıktığında 150 lira falandı sanırsam. Alıcam sanırım. İlk oyunda ordu kurmaya falan baya kasmıştım sonra 5 dk lık finalde benimkiler doğramıştı anında. Çok amaçsız kalmıştı. Şimdi orduyla kale felan işgal edebiliyormuşuz sanırsam. Tam benlik.

Shadow of War Steamde 22 liraya kadar düşmüş (indirimle tabii). İlk çıktığında 150 lira falandı sanırsam. Alıcam sanırım. İlk oyunda ordu kurmaya falan baya kasmıştım sonra 5 dk lık finalde benimkiler doğramıştı anında. Çok amaçsız kalmıştı. Şimdi orduyla kale felan işgal edebiliyormuşuz sanırsam. Tam benlik.
Aynen ek olarak ejderhaya falan da biniliyor.
Yeni güzel eklemeler yapmışlar baya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık