Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben zamanında skidrowdan legendary edition ile oynamıştım(23 GB linkteki halen sağlam mıdır bilmem), hd texture pack falan ile, iyiydi grafikler öyle. Bir de menüleri falan ayarlayan bir mod vardı aklıma gelmedi şimdi, onu indirsen rahat edersin. Unofficial patch diye bir şey vardı bugları falan düzelten onu da indir nexustan. Bu patchin türkçe yaması da nexusta olması lazım, ilk patchi kurup sonra patch yamasını kuruyorsun.
Special edition var bende.Çok farkı var mı legendary ile arasında ?

Eski Pc'de 200-300 arası mod vardı, listesi duruyorsa atarım sana.
Hiç kullanmayacağım şeylerin modlarına gerek yok.Görüntü kalitesi artsın oynanışı iyileştiren varsa o olsun bir de canavar çeşitliliği katan mı ne varmış.Bu üç tanesi yeter bana.

Dark souls karşısında olum ya.Yoksa viçır iyi oyundu.

Türkçe yama falan hallettim de grafik iyileştirme zırhları güzelleştirme falan varsa verin linki çekinmeyin.
Nexusmods'a girip en çok indirilenleri listeleyip beğendiklerini yükle aga. Baya oldu Skyrim'i oynayalı, unuttum gitti. Skyui miydi neydi onu kesin yükle ama. Zaten siteden dediğim gibi listeletirsen çıkacaktır hemen.

Hiç kullanmayacağım şeylerin modlarına gerek yok.Görüntü kalitesi artsın oynanışı iyileştiren varsa o olsun bir de canavar çeşitliliği katan mı ne varmış.Bu üç tanesi yeter bana.
O zaman @Raiden 'ın dediği gibi yap. Zaten NM'da modları graphics, cheat, weapons vb şeklinde sınıflandırıyor. İstediğin kategoriye girdikten sonra en popülerleri açıp sevdiklerini yüklersin.

Ya bırak, sen ne anlarsın oyundan?
Çok anlamam ama vakit buldukça oynuyorum işte güzel hikayeli rpgleri normal zorlukta. İllaki rpg olacak değil tabi, önemli olan hikaye. Sen ne oynadın oynuyorsun efendi onlardan haber ver, bırak bu lafları.
Yoktur herhalde. Special edition yeni sayılır, benim oynayışımdan sonra çıktı.

Gerçek parayla bişeyler satın alma. Karakterleri parayla upgrade edebiliyorsun.

Şimdi oyundaki canavarların canını neye göre ayarlayacaklar? Bunları almamız için normal yollarla yapılan karakter gelişimini ne kadar uzatacaklar?

Single player oyunların pay to win yapılması çok bozuyor oyunları.
Single playerın p2w yapılması çok saçma olur. Tutmaz da zaten rekabet olmayınca. @Meradorn un dediği gibi online mod için böyle bir durum olursa benim için sıkıntı yok. Single playerıma karışmasınlar, senaryoyu batırmasınlar yeter :)

Skyrim se'yi modlamaya kalkarsan isin icinden cikamazsin. Bazi modlar diger modlar olmadan calismiyor. Gereklilik listesine dikkat et. En sevdigim modlar kemik yapisi, vucut ve hareketleri degistiren fnis modu. Ayrica bu modla uyumlu calisan bir suru animasyon eklenebiliyor(kilic tutusu yuruyusu durus sekli atlayis sekli vs) follower girl vardi bide gerci onu ekleyince oyun otomatikmen +18 katagorisine giriyor. Amazing tweak diye bir modda var en sevdigim. Takipcin seviye atliyor buyu felan kullanmayi ogretiyosun. Ne ile savasmasini istedigine sen karar veriyosun. (Tek el kilic Kilic kalkan kilic buyu buyu vs) bide evi takipcine verdigin bi mod vardi . Eve gidince bende yazayim bi kac mod.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık