Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye ilginç olacak gibi. Çocuk neden bi tanrıyı öldürmek istedi acaba? Ben çocuğa bişey olunca kratos tanrılara dalar sanmıştım. "Anama küfür etti" gibi saçma bi bahane olmaz umarım. Eninde sonunda öldürecekleri belli. Kratos trailerda naz yapıyor.
Loki çoçuğa birşey yapar Kratos dağlarına ragnaroku getirir Surtur bile ağzı açık izler kaderinden vazgeçer. Fenrir kendini iki kat zincirler ne olur ne olmaz diye.

Hikaye ilginç olacak gibi. Çocuk neden bi tanrıyı öldürmek istedi acaba? Ben çocuğa bişey olunca kratos tanrılara dalar sanmıştım. "Anama küfür etti" gibi saçma bi bahane olmaz umarım. Eninde sonunda öldürecekleri belli. Kratos trailerda naz yapıyor.
3 parçaya bölecekler oyunu muhtemelen ilk oyunda final de öldürürsek öldürürüz anca o tanrıyı ve annesini öldürmüş olabilir o tanrı.

Cod ww2 tam bi zaman kaybı.Ulen sana final zamanı 2 saat zaman ayırmışım verdiğin bu mu.En zorda 3 bölüm geçtim ama bildiğin hiç bir şey anlamıyorum oyundan.Sanki önündekini vur bu iyi bir şey gibi bir oyun.

Oynamayın ben diyeyim.Yazık 70 küsür gb bir de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık