Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eğmedim zaten boyun.Alayına ters yapıyorum daha zorlayıcı oluyor öyle :D

Bana farketmez yani.Tanrılarının çağını daha yeni bitirmiş adamım ben.Bir iki tane de kral çağı bitiririz :a:

Fena oyun değil la deme öyle.

Şu an Baronun çocuğu bilmem neye dönüştürdük ve kızını falan arıyorum.Karısını canavar kaçırmış onu kurtarmaya gitçem şimdi.
Ooo bloody baron. Güzel bölümler oralar. Keyfini çıkara çıkara oyna.

Arada Criyi oynadığım bölümlerde var.Ciri tam hayvan yav.Geralt o kadar vuramıyor ki canı da sürekli doluyor Cirinin.
Ne demek Geralt vuramıyor? Geralt çok daha oturaklı Ciri'den. Ciri'nin hızı sağlam ama diğer türlü savunma-hasar-can doldurma(iksirle çok daha iyi doluyor normal Ciri'nin can dolumundan)-witcher işaretleri gibi her konuda Geralt ağır basıyor. Zaten Quen işaretini fulleyince dmg yemiyorsun :) . Ciri'nin de hız olayı çok iyi onun dışında fazla ekstrem değil. Tabi bu oynanış olarak , hikâye olarak romanlardan da gelen arkaplanı ile Ciri oyun evrenin en sağlam karakterlerinden biri.

@Shakan
Geralt>Ciri zaten. Kendi ağzıyla söylemişti reyiz. :/ Ha Ciri hızlı olduğu daha hoş geliyor oynaması orası ayrı.
Ben de onu belirttim zaten :/

Ciri dedinde o ilk buluşma sahnesi geldi aklıma ne müthiş bir andı ya. Oyunu düşündükçe tekrar oynayasım geliyor. Zaten yaza kadar da büyük ihtimalle 4 ve 5. Kitap da çıkmış olur. Onların da verdiği gazla akarım.

Ben de onu belirttim zaten :/

Ciri dedinde o ilk buluşma sahnesi geldi aklıma ne müthiş bir andı ya. Oyunu düşündükçe tekrar oynayasım geliyor. Zaten yaza kadar da büyük ihtimalle 4 ve 5. Kitap da çıkmış olur. Onların da verdiği gazla akarım.
Ses soluk yok 4. kitaptan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık