Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hemen başlayamam zaten, finallerim başlayacak yakında. Başladığım zaman tekrar yazarım zaten buraya. Steam'den mi alsam diye düşünüyorum aslında. 10 lira falan sanırım.
Kış indirimleri geliyor yakında, o zaman Witcher bayağı ucuzluyor, toplu bile alabilirsin bütün seriyi. Bedavadan biraz pahalı. Üçleme toplu olarak 40 liraya kadar düşüyor, ayrı ayrı da w1 2-3, w2 de 4-5 liraya kadar düşüyor. Oynamayacaksan 21'inde başlıyor indirimler o zaman alırsın.
Edit: Bazı kaynaklar da 24 Aralık diyor, bu ayın sonuna doğru olur diyeyim gene ben garanti konuşmadan.

Son düzenleme:
Ben mesela Witcher serisine 2. oyunla başladım.İlk oyunu da hiç oynamadım hiç bir kaybımın olduğunu düşünmüyorum.
Witcher 2 benim için bir devrimdir.Yıllardır arayıpta bulamadığım bir oyun tarzıdır :D O sinematik ara sahneler olsun,hikaye olsun.Beni çok bağlamıştı.

Bu arada Witcher 2'de Triss çok daha güzel ve tatlıydı. 3'de o kadar hoş gelmedi gözüme.

Ben mesela Witcher serisine 2. oyunla başladım.İlk oyunu da hiç oynamadım hiç bir kaybımın olduğunu düşünmüyorum.
Witcher 2 benim için bir devrimdir.Yıllardır arayıpta bulamadığım bir oyun tarzıdır :D O sinematik ara sahneler olsun,hikaye olsun.Beni çok bağlamıştı.

Bu arada Witcher 2'de Triss çok daha güzel ve tatlıydı. 3'de o kadar hoş gelmedi gözüme.
Kıyafet dlcsini yükle. Ücretsiz DLC zaten. Hatta DLClerin hepsini yükle.

Boyun eğsen de sonrasında geralt ciddi olmadığını belirtiyor. Geralt hiç sevmez zaten o adamı :D
kitaplarda baya şerefsiz biri o kral.
eğmedim zaten boyun.Alayına ters yapıyorum daha zorlayıcı oluyor öyle :D

Ahaha :hhh: Eğilmesen de olur. Kral yalandan laf çakıyor sadece niye eğilmedin diye.

Not: Zoro krala boyun eğmedi gerçi. Birisi kami-sama, diğeri de vanpirin tekiydi. :artiz:
Bana farketmez yani.Tanrılarının çağını daha yeni bitirmiş adamım ben.Bir iki tane de kral çağı bitiririz :a:

Sana yakışıyor mu bu tür oyunlar :(
Fena oyun değil la deme öyle.

Şu an Baronun çocuğu bilmem neye dönüştürdük ve kızını falan arıyorum.Karısını canavar kaçırmış onu kurtarmaya gitçem şimdi.

@Alfamert
İlk oyundaki Triss hepsinden güzeldi. :/

O alternatif kıyafet çok saçma lan. Kız savaşa mı gidiyor baloya mı belli değil. Gerçekçiliği sıfıra indiriyor bildiğin.
Cosplayci ablamız aslından daha güzel.

Gerçekçilik konusunda haklısın ama güzellik olarak bakınca dlcden gelen kıyafet bayağı hoş.

Bu kadar muhabbet döndü yaz gelince tekrar başlayım bari oyuna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık