Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

bak yeni yeni oyunlar öneriyoruz adam hala halls of torment diyor, grafikler kalmış 2000lerde....

şurada kalmışlar ya
Benim için bilinmeyen sular, keke gibi Bi cevap vereyim. Bu nedir lo

hollanda 1.1m ceza kesmiş epice. kullanıcılarını yanıltıcı şekilde yönlendiriyor diye. normalde zaten indirimde olan oyunları ve oyun içi içerikleri çabuk indirim bitmeden kap diye gösteriyormuş, o yüzden ceza kesmişler. fakat bu saçma, bu şekilde bi sürü psikolojik oyun oynanıyor zaten :S yine de bi yerden başlanması hiç olmamasından iyidir

Ben de tüm silahları güçlendirmiştim ama herşeylerini değil. Hepsinin hasarı fullemiştim. Daha çok hasar vurursa daha az mermi gider mantığıyla ilerlemiştim.

Mermi kapasitesini çoğunda arttırmadım. Pompalıyla en fazla 2 el ateş edip silah değiştiriyordum zaten. Şarşör doldurma hızını da çoğu silahta önemsemedim zaten savaş bitince dolduruyorum diye.

Tüm upgrade'ler fullenince açılan özel güçlendirmeler vardı. Orda hasar artışı alan silahları fullemiştim. Tabancalarda red9 çok güçlü olmuştu onunla. Sniper da mini boss'ları kafadan 2 mermiyle alıyordu. Magnum'a gerek kalmamıştı.

Tabancayı ben de seviyordum çok. Zombilerin vurulma animasyonları, bizim tekmemiz falan çok tatlı yapıyor onu.

Profesyonelde arbalet baya işime yaramıştı benim. Bazı tehlikeli düşmanların yerini zaten bildiğim için yere 3-4 mayınlı bomba bırakıyordum. 2 testereli düşman duvardan çıkmadan önce onu hazırlamıştım hemen öldüler mesela. Köpek mini boss'u da rahat geçmiştim onunla.

Düz mermileri de göğüsten vurunca sarsıyor köylüleri. Kafası dönüşenleri onunla kitleyip 4-5 kere vuruyordum. Nasılsa mermisini geri alıyorsun. Kafadan vurmaya çalışmıyordum.

Re8 izlediğim kadarıyla düşmanlar sıkıcıydı. Tabanca zevksiz bi de. FPS kötü olmaz düzgün yaparlarsa.
Re 4'ü bitirdim. Krauser kanser etti pro zorlukta fakat final boss çok kolaydı. Zaten rpg launcheri sona beklettim satın almak için. İki kez bunu yere düşürdükten sonra roket attın mı ara sahne giriyor anında.

Re 8'e tekrar başladım 4'ü bitirdikten sonra. Yine sarıyor ama bu çok daha kolay nedense. Zaten new game plus olduğu için bütün silahların sende oluyor güçlendirilmiş halleriyle. Çok basite kaçıyor oyun bir yerden sonra.

Re 8'in aksiyon tarafı 4 remake göre de çok basit zaten. Akılları varsa bu yeni çıkacak oyunları tps yaparlar ama yine fps olacak gibi.

Son düzenleme:
Re 4'ü bitirdim. Krauser kanser etti pro zorlukta fakat final boss çok kolaydı. Zaten rpg launcheri sona beklettim satın almak için. İki kez bunu yere düşürdükten sonra roket attın mı ara sahne giriyor anında.

Re 8'e tekrar başladım 4'ü bitirdikten sonra. Yine sarıyor ama bu çok daha kolay nedense. Zaten new game plus olduğu için bütün silahların sende oluyor güçlendirilmiş halleriyle. Çok basite kaçıyor oyun bir yerden sonra.

Re 8'in aksiyon tarafı 4 remake göre de çok basit zaten. Akılları varsa bu yeni çıkacak oyunları tps yaparlar ama yine fps olacak gibi.
Final boss'a ben de roket atmıştım. Param yetmiyor diye bi silah satmıştım.

Kaledeki cüceye yumurta atmış mıydın bu arada? Altın yumurta o boss'un canının yarısını alıyor. 2 tane atsan ölüyor direk. Prof'ta bitirirken öyle öldürmüştüm ben.

Final boss'a ben de roket atmıştım. Param yetmiyor diye bi silah satmıştım.

Kaledeki cüceye yumurta atmış mıydın bu arada? Altın yumurta o boss'un canının yarısını alıyor. 2 tane atsan ölüyor direk. Prof'ta bitirirken öyle öldürmüştüm ben.
Bana roketi ve silah yükseltmelerinin fiyatını düşüren perk çıkmıştı. Böyle hem para daha az harcadım ve final bossa kadar roket için daha rahat para biriktirmiştim. Roketi ucuzlatan perkte 40-45k düşürüyor fiyatını.

Yok ya. O bossta biraz zorlanınca videolarına baktım proda nasıl yeniyorlar diye. Öyle gördüm yumurta olayını ama ben yumurtayı satmıştım bulduğumda. Sen gamepad ile mi oynadın yoksa klavye - mouse mu ?Ayrıca pro zorlukta S seviyede bitirebildin mi ? Ben B bitirdim.

Bana roketi ve silah yükseltmelerinin fiyatını düşüren perk çıkmıştı. Böyle hem para daha az harcadım ve final bossa kadar roket için daha rahat para biriktirmiştim. Roketi ucuzlatan perkte 40-45k düşürüyor fiyatını.

Yok ya. O bossta biraz zorlanınca videolarına baktım proda nasıl yeniyorlar diye. Öyle gördüm yumurta olayını ama ben yumurtayı satmıştım bulduğumda. Sen gamepad ile mi oynadın yoksa klavye - mouse mu ?Ayrıca pro zorlukta S seviyede bitirebildin mi ? Ben B bitirdim.
Ps5'te oynadım mouse klavye yok.

Açılabilen silah ve zırhlarda ne varsa açmıştım. S zorlukta bitirdiğim oldu ama prof'muydu hatırlamıyorum. Ne lazımsa onu yaptım fazlasını zorlamadım.

Eğer sınırsız mermili magnum veya zırhlı ashley falan kullanarak bitirmem kurallara aykırı değilse kullanmıştım onu hatırlıyorum. O yüzden ödüllerin çoğu kolay açıldı.

Ps5'te oynadım mouse klavye yok.

Açılabilen silah ve zırhlarda ne varsa açmıştım. S zorlukta bitirdiğim oldu ama prof'muydu hatırlamıyorum. Ne lazımsa onu yaptım fazlasını zorlamadım.

Eğer sınırsız mermili magnum veya zırhlı ashley falan kullanarak bitirmem kurallara aykırı değilse kullanmıştım onu hatırlıyorum. O yüzden ödüllerin çoğu kolay açıldı.
Ben sınırsız mermi, zırhlı ashley onları bilmiyordum. Extra content kısmından mı yapılıyor o ? Eğer öyleyse bir de öyle bitireyim. Sınırsız magnum mermisiyle bütün hıncımı alırım :D

Ben sınırsız mermi, zırhlı ashley onları bilmiyordum. Extra content kısmından mı yapılıyor o ? Eğer öyleyse bir de öyle bitireyim. Sınırsız magnum mermisiyle bütün hıncımı alırım :D
Ana menüde bi yerden görebilmen lazım. Challenge'lara falan bak. Orda tüm ödüller ve nasıl açabileceğin yazıyor. Belli bi zorluğu A veya S rank bitirmeyle oluyor çoğu.

Bi özel magnum var. Kilidini açtığın zaman tüm save'lerinde storage box'ta bekliyor diye hatırlıyorum. Oyuna bi nevi onunla başlayabilirsin. Ama sınırsız mermi özelliği silahın her şeyini geliştirdiğinde açılan upgrade. Yani kaleye girdiğinde yaparsın onu.

Chicago diye taramalı tüfek var. Asıl ayarsız olan oydu. Onu da sınırsız mermi yapabiliyorsun. Kaleye kadar dayanıp ordan sonrasını chicago'yla rahat yaparsın. S alırsın.

Kırılmayan bıçak var. Sanırım ng+'da satın alınabilen sınırsız bazuka vardı. Bi de zırhlı ashley var. Ağır diye yakalayamıyorlar, asla hasar almıyor. Ashley bölümündeki şövalyeler bile elleyemiyor mesela. Bunu hardcore'u A rank'le bitirip açıyorsun diye hatırlıyorum.

Ben en zor olanlar şapkalar diye hatırlıyorum. Tüm silahlara sınırsız mermi veren var mesela. O S+ istiyor diye hatırlıyorum. Onu bonus silahlar kullanırsan alamıyordun galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık