Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

fm24'te, 12 sezon süren gençlerbirliği kariyerimi an itibarıyla sonlandırdım. fm25 çıkana kadar da fm oynamam bir daha, yeter.

10 küsur senedir fm oynarım ve ilk kez bizim ligde bu kadar çok yıl geçirdim. yok abi, adam olmuyor bizim lig. hile yapınca bile adam olmuyor. oyun izin vermiyor buna. editör aracılığıyla;

kendi takımım hariç süper lig ve 1. ligdeki diğer tüm takımların borçlarını sildim, tesislerini geliştirdim, itibarlarını yükselttim, taraftar sayılarını arttırdım ve stadyumlarını büyüttüm.
ucuza transfer ettikten sonra kiralık yollayarak geliştirdiğim ±100 futbolcuyu ligdeki diğer takımlara kelepir fiyatına satarak kadrolarını geliştirdim.
ülkede potansiyeli yüksek oyuncular yetişmesi için altyapı derecesini yükselttim.

buna rağmen ne rekabet ortamı var ligde ne altyapılardan kaliteli topçu çıkıyor ne antrenör yetişiyor ne de eli yüzü transfer yapıyor takımlarımız. hâlâ, 30 yaş üstü posası çıkmış futbolcuları transfer ediyorlar. asla ama asla potansiyeli yüksek genç futbolcu transferi yapmıyorlar.

bu oyunda, oynadığınız ligin itibarı 155'in altındaysa oyuncularınızı kelepir fiyatına kapıyor avrupa kulüpleri ve ligin itibarı da avrupa'da başarılı olunca kademe kademe yükseliyor. avrupa maçlarına herkes sergen yalçın mantığıyla yaklaştığından bizim ligin itibarı ancak 11. sezonun sonunda geçti 155'i. bütün iyi topçularıma çöktüler bu yüzden.

fm25'te oyun motorunu değiştirecekler. umarım eli yüzü düzgün bir oyun yaparlar. 67 bin kişilik stadyumum var ve kombine almak için sırada bekleyen kişi sayısı 96 bin ama her sene 2700 kombine satıyor kulüp. böyle aptal bir şey olabilir mi ya?

Son düzenleme:
Ghostrunner Epic Games'de ücretsiz veriliyor, türü sevenler denesin.

https://store.epicgames.com/en-US/p/ghostrunner
ayrıca indirimlerde

overcooked 2 gourmet edition 22,5 lira
control 40 lira
dead cells 20 lira

bedeve almayan varsa
fallout 3 game of the year edition 50 lira
fallout new vegas ultimate edition 65 lira

ilk oyunlar da %75 indirimde 25 nisanda da fallout 4 gelecekti sanırım dizisiyle birlikte belki şans verilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık