Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ninja artık Youtube’da yayın yapacak.
Şu an 154 bin kişi izliyor.

Şahsen Microsoft-Facebook Gaming rezalet iş birliğine uymamasına sevindim. Youtube iyidir.

Dark Soul's oyuncuların geneli o boss'ta zorlanıyor. :D
Benim ilk Dark souls oyunum DS3 şimdiye kadar 10 tane boss kestiğim en zorlandığım Sage idi 9 kere öldüm.

Bu Dancer da 19 kere öldüm. Şu yakalama hareketi çok iğrenç dodge atıyorum ama yine de yakalıyor. Bir de kombosuna yakalandın mı kesin ölüyorsun zaten.

Bir de Dark Souls'da gördüğüm kadarıyla bazı moblar bosslardan Çok daha zor. Adam akıllı zorlandığım 4 tane boss vardı. Sage, Abyss Watcher, Pontiff ve son olarak Dancer.

Son düzenleme:
Ninja artık Youtube’da yayın yapacak.
Şu an 154 bin kişi izliyor.

Şahsen Microsoft-Facebook Gaming rezalet iş birliğine uymamasına sevindim. Youtube iyidir.
Youtube canlı yayından nasıl kazanacak? Donate atılıyor galiba şimdi baktım da ama onun haricinde gelir var mı canlı yayından?

Youtube canlı yayından nasıl kazanacak? Donate atılıyor galiba şimdi baktım da ama onun haricinde gelir var mı canlı yayından?
Olmaz olur mu Twitch nasılsa Youtube’daki yayınlar da aynı mantıkla çalışıyor.
Üyeliklerden, donate’den ve youtube ile özel anlaşma sonucu para kazabiliyorsun ve Ninja gibi birisi Youtube’da yayın yapsın diye transfer parası da almıştır.

Efsane oyundur!!!!!!!! ama sana şunu söyleyim. Oyun, commandos ve Desperado oynadıysan aynı gelebilir, sadece tema değişikliği var. Hikaye klişe gibi gelebilir; lakin hikayenin karakterleri ile çok sağlam bağ kurabilirsin. Ki ben bayağı bağ kurdum.
izometrik strateji oyunudur, oynanış kısmı yeni karakterlerin gelmesi,silahların ve mekanların gelmesiyle sıkmıyor ve yenilikleri ile tazeliyor. Müzikleri efsane hala dinlerim. Alt tarafa örnek atıacağım. Dinleyebilirsin.
oyunun tasarımı kendine has, o yüzden görseller ve ya gameplay'den bakmanı öneririm.
Oyunda eğer iyi olduğunu kanıtlmak istiyorsan, her bölümün kendisine ait görevleri vardır. Görevleri tamamladığında da madalyon kazanıyorsun. Eğer bu görevleri yapmakta takıntılıysan, orta zorluktan başlamak zorundasın.Yüksek zorlukta var; ama cidden bayağı oturup strateji yapman gerekiyor. Ben yüksek zorlukta tam 7 saatimi verdim bir bölüme( bu belki benim beceriksizliğimdir. :D ).
Oyun hakkındaki fikirlerim bunlardır.

Müzikleri:

Diğer müziklere bakmanı pek önermem isimleri biraz spoiler vari olabilir.
Teşekkürler, alıyorum o zaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık