Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benim dediğim mod diplomacy değil dostum diplomacy litdum başka lordların ordularında askerlik bile yapabiliyorsun.

Bannerlord gösterildiği gibi olursa efsanevi bir oyun olacak kötüleme boşuna dünyadaki çoğu oyuncu bu oyunu bekliyor merakla.

Türkçesi var yapan eleman türk galiba
1- Dünyadaki çoğu oyuncu bunu beklemiyor, hele ki şu dönemde hiç beklemiyor.
2- Bannerlord'un çıkması geciktikçe insanların bir kısmını bayıyor, diğer kesimi de fazla hypelıyor, iki türlü de zarar.
3- Oyun o kadar da efsane olmayacak hatta iyi bile olmayacak gibi geliyor bana.

Umarım haksız çıkan ben olurum da efsane bir oyun çıkar karşımıza.

@Raiden PS4 ver de oynayak :(

2- Bannerlord'un çıkması geciktikçe insanların bir kısmını bayıyor, diğer kesimi de fazla hypelıyor, iki türlü de zarar.

Umarım haksız çıkan ben olurum da efsane bir oyun çıkar karşımıza.

@Raiden PS4 ver de oynayak :(
Sen ne biliyon da konuşuyon la.Oyun orta kalitede çıksa bile karıştıracaktır oyun piyasasını.Öncü olmak ve yenilik getirmek öyle kolay değil.

Sen ne biliyon da konuşuyon la.Oyun orta kalitede çıksa bile karıştıracaktır oyun piyasasını.Öncü olmak ve yenilik getirmek öyle kolay değil.
Kolay olmadığını biliyorum zaten, umarım altından kalkabilirler diyorum işte. Yanlış reklam politikası uyguladılar. Millet kaç senedir bekliyor, bıkkınlık geldi artık. Bu bekleme de haklı olarak aklıma teknik sıkıntılar olduğunu getiriyor. İnşallah yoktur bir sıkıntı da bütün sürelerini oyunu daha da iyi yapmak için harcıyorlardır.

Kolay olmadığını biliyorum zaten, umarım altından kalkabilirler diyorum işte. Yanlış reklam politikası uyguladılar. Millet kaç senedir bekliyor, bıkkınlık geldi artık. Bu bekleme de haklı olarak aklıma teknik sıkıntılar olduğunu getiriyor. İnşallah yoktur bir sıkıntı da bütün sürelerini oyunu daha da iyi yapmak için harcıyorlardır.
uzun sürmesi de buna işaret işte.Oyunu çıkartıp daha sonradan 27 tane güncelleme mi yapılsın

uzun sürmesi de buna işaret işte.Oyunu çıkartıp daha sonradan 27 tane güncelleme mi yapılsın
Tabiki de 27 güncelleme çıkartmasından iyidir ama oyunu çok erken tanıtma olayı havada kalıyor böyle düşününce. Yani kaç yıl önce tanıtıldı bu oyun, eğer bütün süreç geliştirme ile geçmişse bu erken tanıtma olayı bayağı saçma ha yok diğer ihtimal yani oyunun sunulmasına az bir süre varken sıkıntıların yaşanmış olama ihtimali varsa daha mantıklı oluyor.

Neyse bekleyio görelim.

Bu arada biri bana PS4 alsın :(

Oyunun o kadar Dlc'si çıktı kaç tane video izledim daha Dlc'lerdeki seviyeyi göremedim.
Çıksında belli olur bir beklentim yok benim.Videolara,oynama videolarına göre.

1- Türkiyeyi gözetiyorsan haklısın kimse beklemiyor , ben dünya geneline bakıyorum forumlarda herkes beklediğini söylüyor.
2- Evet bir kısmını bayıyor ama hatasız bir oyun olursa daha da efsaneleşir diye düşünüyorum.
3- Bence az bile hypelanıyor. Oyunun bir kaç trailerını izlersen ne demek istediğimi anlarsın warband da eksik olan herşey neredeyse var.
Bence yanılacaksın ve efsane olacak oyun

Biraz daha izledim de God of war souls tarzındaki oyunlardan daha kaliteli olacak gibi görünüyor.

Oyunu souls tarzındaki oyunlarla karşılaştırılabilir yapacak olan tek şey silah çeşitliliğinin eksikliği olacak sanırım. Hiçbir souls oyununda kratos'un baltası gibi zevkli bi silah yok ama kratos'un da başka silahı yok. Oyunlar arasındaki tek fark bu olacak gibi.
Grafik, hikaye, mitoloji, akıcılık, vahşet, yapay zeka gibi şeyleri saymazsak tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık