Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl öyle bir anlam çıkardın la, elimden geleni yapacağım, resmen maça gölge düşürdün. Şimdi kazanmazsam hemen algı yapacaksın.
İspanya rahat olsun demek ne la önce ki yorumlarini da biliyoruz ispanyayi sampiyon yapacağiz felan diye konusuyosun maçlari satiyosun itiraf et. :)

Yaparim tabi boyle yorum yapipta maci satacagini onceden belli ettin zaten algi yapmaya gerek yok. :)

İspanya rahat olsun demek ne la önce ki yorumlarini da biliyoruz ispanyayi sampiyon yapacağiz felan diye konusuyosun maçlari satiyosun itiraf et. :)

Yaparim tabi boyle yorum yapipta maci satacagini onceden belli ettin zaten algi yapmaya gerek yok. :)
Gerrard'a kırmızı kartı ben mi verdim la, adamları ben mi sakatladım. Takımı ben mi yordum. Yarın elimden geleni yaparım gerisi oyuna kalmış.

Birak simdi bu masum ayaklari ne olduğunu biliyoruz senin, maci satacağını önceden söylemiştin zaten bunlarda bahanesi oldu.
İtalya şike mi yaptı, adamlar geleceğe yönelik mantıklı takım çıkardı ve yenildi. Ben niye İspanya için varımı yoğumu harcayım, mantıklı olarak resmin tümüne göre hareket ederim.

İtalya şike mi yaptı, adamlar geleceğe yönelik mantıklı takım çıkardı ve yenildi. Ben niye İspanya için varımı yoğumu harcayım, mantıklı olarak resmin tümüne göre hareket ederim.
Maci satarim demiştin zaten önceden ben sasirmam sadece net olarak itiraf etmiyorsun ona takiliyorum.
Diyorum ya bunlar da olayin ustunu kapatmak icin bahaneler falan oluyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık