Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk

Yeni güncelleme ile hep mi böyle, bana ekran görüntüsü atabilir misin?

Yeni güncelleme ile hep mi böyle, bana ekran görüntüsü atabilir misin?
Bak şimdi oyuna ilk girdiğinde ana sayfa geliyor. Girdiğin takım profilin gözükür.

Bende hesaplar açık olduğu için takımlarda görünüyor yanda.
Sende açık değilse sağ üstteki nickine tıkla ve aşağıda başarıların altında kariyer yazar ona tıkla.
Bu sayfa gelir.
Ben takımları seçtiğim için hepsi görünüyor. Sende bir takım seç veya bu hesaba gir gibi bir şey yazması lazım tam hatırlamıyorum o şekilde girip takımını seçebilirsin.
Eğer hesabı yeni açmışsan açtıktan 15 gün sonra 2. hesabı alabilirsin.

Mihawk

Bak şimdi oyuna ilk girdiğinde ana sayfa geliyor. Girdiğin takım profilin gözükür.

Bende hesaplar açık olduğu için takımlarda görünüyor yanda.
Sende açık değilse sağ üstteki nickine tıkla ve aşağıda başarıların altında kariyer yazar ona tıkla.
Bu sayfa gelir.
Ben takımları seçtiğim için hepsi görünüyor. Sende bir takım seç veya bu hesaba gir gibi bir şey yazması lazım tam hatırlamıyorum o şekilde girip takımını seçebilirsin.
Eğer hesabı yeni açmışsan açtıktan 15 gün sonra 2. hesabı alabilirsin.
Çok sağ ol. 2-3 ay önce eskisi çıkıyordu karşıma, DNS değiştirince şu anki geliyordu. Şimdi düzelmiş.

Hemen hesap açayım. Oynarız lig bitince.

Çok sağ ol. 2-3 ay önce eskisi çıkıyordu karşıma, DNS değiştirince şu anki geliyordu. Şimdi düzelmiş.

Hemen hesap açayım. Oynarız lig bitince.
Hesabını aç takımını seç ama yeni açtığın hesapta 2. takımı hemen seçemezsin sınır koymuş ona 15 gün sonra seçebiliyorsun ama sorun olmaz diğer ligi kurmamız 15 gün sürer sen ilk takımını seç oyna 15 gün sonra da diğer hesap aktifleşince bizim kurduğumuz lige gelirsin.

Mihawk

Hesabını aç takımını seç ama yeni açtığın hesapta 2. takımı hemen seçemezsin sınır koymuş ona 15 gün sonra seçebiliyorsun ama sorun olmaz diğer ligi kurmamız 15 gün sürer sen ilk takımını seç oyna 15 gün sonra da diğer hesap aktifleşince bizim kurduğumuz lige gelirsin.
Gözüm korktu çok değişmiş. Önceki çok basitti. Yeni de pek olmamış. Siz oynayın, bu sezon da yokum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık