Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Öyle olsa neyse de ben seriden tat alamadım. Hobbit'i okudum. Hadi ondan çok beklentim yoktu Orta Dünya'ya giriş için okudum. Ama Yüzük kardeşliği ve okuduğum kadarıyla İki kule sıkıcı ilerliyor.
Orta Dünya kitaplarının yazım sitili sıkıcıdır zaten.Kralın Dönüşü biraz daha iyidir diğer kitaplardan ama genel itibari ile insanı sıkar kitaplar. Eğer Yüzüklerin Efendisi'nden sonra Silmarillion okumayı düşünüyorsan söyleyeyim o kitap dahada sıkıcıdır. Tarih kitabı gibi yazılmıştır. Eğer okursan aralıklarla okumanı tavsiye ederim.

Orta Dünya kitaplarının yazım sitili sıkıcıdır zaten.Kralın Dönüşü biraz daha iyidir diğer kitaplardan ama genel itibari ile insanı sıkar kitaplar. Eğer Yüzüklerin Efendisi'nden sonra Silmarillion okumayı düşünüyorsan söyleyeyim o kitap dahada sıkıcıdır. Tarih kitabı gibi yazılmıştır. Eğer okursan aralıklarla okumanı tavsiye ederim.
Ben tarih severim. :D Belki zevklerim gereği Silmarillion'u daha da zevkle okurum.

O ayrı bir kitap değil. Tehlikeli Diyardan Öyküler kitabının içinde bir kısım. Tom Bombadil hakkında da hiçbir bilgi vermiyor. Ormanda dolaşmasını ve söylediği şarkıları içeriyor sadece.
Teşekkürler. Ben de Frodo'lar ile karşılaşana kadar neler yapmış anlatıyor filan diye beklemiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık