Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Sağolasın indirip baktım gayet hoşuma gitti program. Mangafox'a falan sorunsuz girip baktım bölüme, gayet iyi. :good:
Program iyi hakikaten tavsiye ederim herkese. :)
Garou bile varlık gösterememiş bu arada, özellikle aradım oraları. Seri düz Shounen mantığından çok uzak. Belki de esas güzel kılan da budur. Saitama karakter tasarımı, gücü ve kafa yapısıyla efsane olma yolunda hızla ilerliyor.

Son düzenleme:
saitama biz keltosların gururudur :D pelerinli keltoş :p ha birde su A class 1 numara asırı derecede güclü olabilir. ondan umutluyum.. bu garouda saitamanın ögrencisi olur ötesi olmaz. ha birde o psişik kızla, s-classların acıklanmayan bir numarasıda son sınırlarında ilginc olabilir.

son olarak ah birde az hızlı ilerlese, bir solukta ne animesi kaldı ne mangası :)

saitama biz keltosların gururudur :D pelerinli keltoş :p ha birde su A class 1 numara asırı derecede güclü olabilir. ondan umutluyum.. bu garouda saitamanın ögrencisi olur ötesi olmaz. ha birde o psişik kızla, s-classların acıklanmayan bir numarasıda son sınırlarında ilginc olabilir.

son olarak ah birde az hızlı ilerlese, bir solukta ne animesi kaldı ne mangası :)
O 1 numarayı görünce hayal kırıklığı yaşamıştım usta. :S

Program iyi hakikaten tavsiye ederim herkese. :)
Garou bile varlık gösterememiş bu arada, özellikle aradım oraları. Seri düz Shounen mantığından çok uzak. Belki de esas güzel kılan da budur. Saitama karakter tasarımı, gücü ve kafa yapısıyla efsane olma yolunda hızla ilerliyor.
Shounen değil zaten, seinen bu seri. Çizimden de mi ayıkmadın :(

One yi takip edin arada, Murata fillera boğuyor hikayeyi. Garouyu anlatsam spoiler olur şimdi en iyisi susayım. :)

benim bildigim s-class bir numara acıklanmadı. en güclü adam olarak bilinen king var ama oda kofti :D zaten 7 numarada. yani tatsumakinin üstündeki yok piyasada daha, en azından ingilizce mangada görmedim.
Spoilera o yüzden One yazdım. Murata daha gelmedi oraya.
Shounen değil zaten, seinen bu seri. Çizimden de mi ayıkmadın :(

One yi takip edin arada, Murata fillera boğuyor hikayeyi. Garouyu anlatsam spoiler olur şimdi en iyisi susayım. :)
Shounen tarafı daha ağır basıyor. Tanıtımlarında türler arasında ikisi de geçer zaten.

Son düzenleme:
Önümüzdeki sayı olaylar farklı bir yere kaymazsa sonunda güzel bir şeyler göreceğiz gibi. Hadi hayırlısı. :a:
Ayrıca 3 S sınıfı kahramanı perte çıkaran yaratık da yoldaydı. Saitama'nın istediği savaş biraz daha ertelenebilir.

Neredeyse bir yıldır biriktiriyorum, dün devam ettim de hikaye iki adım ilerlememiş yahu. Güzel bir hikayenin yavaş akması ne kadar sinir bozucu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık