Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Saitama ve Boros dövüşünü izledim az önce. Boros'u çok eziyorlardı okuduğum yorumlarda, fakat eleman bayağı güçlüymüş. Niye bu kadar ezilmiş, anlamadım.

Saitama ve Boros dövüşünü izledim az önce. Boros'u çok eziyorlardı okuduğum yorumlarda, fakat eleman bayağı güçlüymüş. Niye bu kadar ezilmiş, anlamadım.
Aynen Saitama'nın karşısına çıkmış en güçlü kişiydi. Ama Saitama karşısında herkes ezilmeye mahkum. Saitama onda bile tam ciddi olmuyor. Savaş uzun sürsün de azıcık aradığı heyecanı bulabilecek mi diye beklemişti bence. Az ciddi olayım diyince Boros da nasibini aldı.

Aynen Saitama'nın karşısına çıkmış en güçlü kişiydi. Ama Saitama karşısında herkes ezilmeye mahkum. Saitama onda bile tam ciddi olmuyor. Savaş uzun sürsün de azıcık aradığı heyecanı bulabilecek mi diye beklemişti bence. Az ciddi olayım diyince Boros da nasibini aldı.
Saitama gag karakter zaten. Hiçbir şekilde yenilmez, ama ona bakarak karşısına çıkan adamı ezmek saçma.

Boros hikayedeki en güçlü boss, daha güçlüsü çizilmedi şu ana kadar. Saitama'yı en çok zorlayan karakter oldu, bence hakkı da verildi mangada. Hız, güç, dayanıklılık, alan saldırısı ve sair her şey tamam ama bir planet buster değildir, benim eleştirdiğim konu bu olur mesela, kendi atağı için gezegen yok eder dese de ancak bir şehir yok ederdi o saldırısı. Yani güçlü, eyvallah ama o kadar da güçlü değil. :)

Abi tatsumaki ya da silverfang falan onun karşısında iş yapamazdı.Tabi kele göre güçlü güçsüz demek olmaz.Adam evren evren dolaşmış rakip için.
Genos diyor zaten, ustam olmasa gezegende adam bırakmazdı bu diye. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık