Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Benim şuan için zirvem belli oldu.

Ryuma, Wb, Roger, Sengoku, Garp, Oden, Rayleigh, Mihawk, Kaido, Bigmom, Shanks.

Bence bu adamların zirve halleri bir birine kök söktürür. En güçlüleri olarak ryumayı görüyorum. En zayıfı olarak da Shanks.
Roger bir hamlesi ile komaya sokuyordu az kalsın Oden'i. WB ile aynı klasmana koyuyon bir de.:D

Neden ölü karakterlerin bazıları var bazıları yok onu anlamadım.
Listeye alıp almama kararını keskin çizgilerle belirlemedim, listede ölen karakterleri ölmeden önceki hallerinde olduklarını düşündüğüm seviyelerine göre değerlendirdim. Genellikle gücü hakkında yeterince fikir sahibi olduğumuz karakterleri dahil etmeyi seçtim ama bu da hepsi için geçerli sayılmaz doğrusu. Öte yandan listeye almadıklarımın hiçbiri hakkında yeterli done yok denilebilir sanırım, büyük çoğunluğu Kızıl Saç Korsanları, Karasakal Korsanları ve Devrim Ordusu üyeleri.

Listeye alıp almama kararını keskin çizgilerle belirlemedim, listede ölen karakterleri ölmeden önceki hallerinde olduklarını düşündüğüm seviyelerine göre değerlendirdim. Genellikle gücü hakkında yeterince fikir sahibi olduğumuz karakterleri dahil etmeyi seçtim ama bu da hepsi için geçerli sayılmaz doğrusu. Öte yandan listeye almadıklarımın hiçbiri hakkında yeterli done yok denilebilir sanırım, büyük çoğunluğu Kızıl Saç Korsanları, Karasakal Korsanları ve Devrim Ordusu üyeleri.
Bayadır liste yaptığını görmüyordum hoşuma gitti :D

Luffy saldırılarını yaparken en üst düzey busoshokusu ile jet gataling gun saldırısı yapsa ve iç organlara çökse Luffy otomatikmen listede amiral seviyeye gelir. Yani demek istediğim o şekilde saldırıyı 1-2 yumrukla değil uzun sürecek şekilde kullanabilse mesela Gear 4'ü 10 dakika sürüyorsa, Luffy o kadar süre Gear 4 saldırılarını busoshokulu bir biçimde yapabilse müthiş bir güce ulaşır.

Yalnız Kizaru'nun Marco'ya yaptığı saldırıya haki eklemesi pek mümkün değil gibi. Element formunda ve baya menzilli bir saldırı neticede.
Tekmesine haki ekler yahut ışın kılıcına.İstedikten sonra problem değil o güce sahipse.Ama değil işte seviye olarak aradaki fark ciddi bir fark değil.Garp ile Marco arasında böyle bir fark olduğu için Marco’ya onu yapabiliyor diğer amirallerin aksine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık