Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

En güçlü kişi = İm ( Tahmin )
Roger,Beyazsakal,Garp seviyesi
Gorosei seviyesi (Tahmin)
Sengoku, Kong Seviyesi
4 YONKOU, 3 amiral, Reyleigh seviyesi
Fujitora, Greenbull, Mihawk, Oden seviyesi
Şuanki Luffy seviyesi
1 milyar üstü seviye = Benn Beckmann , Lucky Roo , Marco, Shiryu, King, Queen, Katakuri, Sabo (Meyveli hali) , Magellan, Jozu, Vista
900-1milyar seviyesi = Jack, Smoothie, Doflamingo, Kid, Kuma
800-900m seviyesi = Cracker, Jinbei, Zoro (Şimdilik) , Law, İnu-Neko, Shutenmaru, Kyoshiro
700-800m seviyesi = Perospero, Sanji (Şimdilik ) , Urouge, X-Drake, Kawamatsu
600-700m seviyesi = Snack, Hancock
500-600m seviyesi = Germa 66 üyeleri, Enel, Oven, Daifuku, Pica, Sai, Bege, Hawkins
450-500m seviyesi = Crocodile (Tahmin) , Page One, Vergo, General Franky (Şimdilik)
400-450m seviyesi = Killer, Tamago, Mf'deki koramiraller, Smoker
350-400m seviyesi = Pedro (Seylan olmadan)
300-350m seviyesi = Diamante, Trebol, Cavendish, Pekoms, Moria, Caesar, Bartolomeo
250-300m seviyesi = Lucci (Cp9 hali ) , Lao G, Gladius, Sugar, Hajrudin, Senor Pink, Machvise
200-250m seviyesi = Buffalo, Violet, Dellinger, Baby5, Caribou, Ussop (Şimdilik)
150-200m seviyesi = İdeo, Bellamy, Coribou
120-150m seviyesi = Jean Ango, Kelly ve Bobby Funk kardeşler, Maynard
100-120m seviyesi = Kaku (2 yıl önce) , Gambia
100m ve altı seviye = Diğer cp9 üyeleri ( 2 yıl önce ) , Daz Bones ( 2 yıl önce ) , Gyro, Doughty, Albion...

Tayfanın bazı üyelerini nereye koyacağımı kestiremedim, çok belirsizler çünkü..
Ve şunuda belirtiyim bazı karakterlerin belli bir ödülde olması onu o güçte yapmaz. Misal süpernovalar bulundukları ödülden fazlasını hakediyorlar normalde, yani Bege 350 milyon ödülü var diye o seviyede diyemeyiz kendisine ya da Killer 200 milyon diye o seviyede diyemeyiz , ya da Hawkins 320 milyon diye o seviyede diyemeyiz. Bu kadar basit değil ben potansiyellerini gördüm ve bu şekilde değerlendirdim güç seviyelerini.
Genel olarak güzel ama kritik yanlışlar da gördüm bana göre.Garp Sengoku ile aynı klasmanda olmalı.Amiraller yonko ile aynı ligde değiller onlardan daha aşağıdalar.1.5 milyar etmeyen sağ kollar durduruyor tanklıyor bu adamları.Lütfen.Filo amirali - Yonko aynı klasmanda olabilir sadece.Onun dışında liste yoruma dayalı biçimde genel olarak başarılı.Bazı karakterleri kimse kestiremiyor ama güzel yerleştirmişsin yine de.

İm, Ryuuma, Joy Boy ve Goroseilerin gücünü kestirmek pek kolay değil. Wano sonrasını konuşmak zor şimdilik.

Roger>Garp>Xebec>Whitebeard 100-97

Dragon>Big Mom>Shanks>Oden 96-93

Kaido>Teach>Reyleigh>Fujitora>Aokiji 92-88

Akainu>Mihawk>Kizaru>Ryokugyu 88-85

Sengoku>Shiki>Sabo>Beckman>Luffy 84-80

Katakuri>King>Marco>Shiryuu 80-77

Gerisi biraz karışık, kim kimden üstündür bilemiyorum. Seri sonunda Oda kendi listelerini açıklasa ne iyi olur. En güçlü 50 karakter, en güçlü 20 korsan, en güçlü 10 denizci, en iyi 20 şeytan meyvesi gibi listeler yayınlasa da artık kimin kimden güçlü olduğunu öğrensek.

İm, Ryuuma, Joy Boy ve Goroseilerin gücünü kestirmek pek kolay değil. Wano sonrasını konuşmak zor şimdilik.

Gerisi biraz karışık, kim kimden üstündür kestirmek bayağı zor.
Marco>>King çok net bir şekilde.

Genel olarak güzel ama kritik yanlışlar da gördüm bana göre.Garp Sengoku ile aynı klasmanda olmalı.Amiraller yonko ile aynı ligde değiller onlardan daha aşağıdalar.1.5 milyar etmeyen sağ kollar durduruyor tanklıyor bu adamları.Lütfen.Filo amirali - Yonko aynı klasmanda olabilir sadece.Onun dışında liste yoruma dayalı biçimde genel olarak başarılı.Bazı karakterleri kimse kestiremiyor ama güzel yerleştirmişsin yine de.
Bak üstat Filo amirali dediğin makamda Akaiunu var ve bunun için 10 gün onunla kapışan Aokiji var. Yani Filo amirali ile amiral arasında öyle sandığın gibi bir güç farkı yok.

O durduruyor bu durduruyor dediğin adamlar doğru düzgün çizik bile atamıyorlar adama.

Jozu, Aokiji'ye Beyazsakal ile uğraşırken geldi çaktı adamın dudağından bir damla kan akıyor sadece buna rağmen.
Marco, Aokiji'ye tekme attı çizik almadı adam açık ve net, gösterildi mi birşey?
Marco, Kizaru'ya vurdu hiçbirşey olmadı adam istifini bozmadı bile.
Marco+Vista, Akaiunu'ya vurdu çizik bile atamadılar 2'si beraber.
O çok övdüğün 1 milyar bile alabilir dediğin Jinbe'yi ezdi geçti adam, Big Mom uçuran Jinbe'den bahsediyorum bak. Akaiunu'nun ne kadar tehlikeli birisi olduğu buradan bile belli.

Beyazsakal'ın yarı ölü hali diyip duruyonuz, adam Ace öldü diye sinirli dalıyor orada dediler '' Baba sinirlendi '' diye, Beyazsakal hayatı boyunca bu kadar sinirli vurmamıştır bence birisine, Ace için dağları deliyor adam düşün.

Akaiunu korsan olsa yonkou seviyesinde yani onunla 10 gün kapışacak seviyede olan adamlarda dengidir yonkou'nun.

Şu yeni katılan Fujitora ve Greenbull ise onların 1 tık altıdır işte, onların savaş tecrübesi Akaiunu Aokiji Kizaru kadar yoktur muhtemelen ama onlarda epey güçlüler.

Herşeyden önce bu adamlar çok sağlam meyvelere sahipler, öldürücü bitirici meyvelere yani, küçümsemek hoş değil.

Keza o çok küçümsenen Kizaru, Marco'ya kairoseki olmadan doğru düzgün hasar veremedi diye küçümsenmesin, Bari Bari No Mi'nin mutlak savunması gibi Anka meyveside iyileştirme gücüyle mutlak savunma veriyor gibi birşey. Marco iyileştirme yeteneğiyle normal yani yenilmemesi.

Meyve güçlerinin özellikleri küçümsenmesin yani.

Akaiunu zaten bu arc inecek olan 2 yonkou'dan teke tekte daha güçlü gösterilecek bir dahaki görüşümüzde emin olabilirsin buna ( Evet 2 yonkou'nun ineceğini düşünüyorum bu arc )

Silinmiş Üye

Gerisi biraz karışık, kim kimden üstündür bilemiyorum. Seri sonunda Oda kendi listelerini açıklasa ne iyi olur. En güçlü 50 karakter, en güçlü 20 korsan, en güçlü 10 denizci, en iyi 20 şeytan meyvesi gibi listeler yayınlasa da artık kimin kimden güçlü olduğunu öğrensek.
Akainu'nun yeri yanlış geldi bana. Oda bu adam için one piece bir yıl içinde bulabileceğini söylüyor. Dragon big mom arasında yer alması daha mantıklı geldi. Aynısını aokiji ve fujitora içinde söyleyeceğim ikisi de kendi arasında yer değiştirse fena olmaz diye düşünüyorum.

Bak üstat Filo amirali dediğin makamda Akaiunu var ve bunun için 10 gün onunla kapışan Aokiji var. Yani Filo amirali ile amiral arasında öyle sandığın gibi bir güç farkı yok.

O durduruyor bu durduruyor dediğin adamlar doğru düzgün çizik bile atamıyorlar adama.

Jozu, Aokiji'ye Beyazsakal ile uğraşırken geldi çaktı adamın dudağından bir damla kan akıyor sadece buna rağmen.
Marco, Aokiji'ye tekme attı çizik almadı adam açık ve net, gösterildi mi birşey?
Marco, Kizaru'ya vurdu hiçbirşey olmadı adam istifini bozmadı bile.
Marco+Vista, Akaiunu'ya vurdu çizik bile atamadılar 2'si beraber.
O çok övdüğün 1 milyar bile alabilir dediğin Jinbe'yi ezdi geçti adam, Big Mom uçuran Jinbe'den bahsediyorum bak. Akaiunu'nun ne kadar tehlikeli birisi olduğu buradan bile belli.

Beyazsakal'ın yarı ölü hali diyip duruyonuz, adam Ace öldü diye sinirli dalıyor orada dediler '' Baba sinirlendi '' diye, Beyazsakal hayatı boyunca bu kadar sinirli vurmamıştır bence birisine, Ace için dağları deliyor adam düşün.

Akaiunu korsan olsa yonkou seviyesinde yani onunla 10 gün kapışacak seviyede olan adamlarda dengidir yonkou'nun.

Şu yeni katılan Fujitora ve Greenbull ise onların 1 tık altıdır işte, onların savaş tecrübesi Akaiunu Aokiji Kizaru kadar yoktur muhtemelen ama onlarda epey güçlüler.

Herşeyden önce bu adamlar çok sağlam meyvelere sahipler, öldürücü bitirici meyvelere yani, küçümsemek hoş değil.

Keza o çok küçümsenen Kizaru, Marco'ya kairoseki olmadan doğru düzgün hasar veremedi diye küçümsenmesin, Bari Bari No Mi'nin mutlak savunması gibi Anka meyveside iyileştirme gücüyle mutlak savunma veriyor gibi birşey. Marco iyileştirme yeteneğiyle normal yani yenilmemesi.

Meyve güçlerinin özellikleri küçümsenmesin yani.

Akaiunu zaten bu arc inecek olan 2 yonkou'dan teke tekte daha güçlü gösterilecek bir dahaki görüşümüzde emin olabilirsin buna ( Evet 2 yonkou'nun ineceğini düşünüyorum bu arc )
Akainu filo amirali olduktan sonra makamında edineceği tecrübe ve güçle imparator klasmanına sokulabilir.2 senede Smoker gibi o da üzerine koymuş güçlenmiştir her karakter gibi.Mf savaşındaki hali değil.O hali Kizaru ve Kuzan ile denk.Marco iyileştirme yeteneğiyle normal yani yenilmemesi diyorsun da muhtemelen imparator dengi olan Garp tek yumrukta zarar veriyor.Hakisi ve fiziksel gücü sağlam.Amiraller imparator dengiyse onların da aynısını yapabilmesi gerekir haki bakımından farkı koyup adamı öttürmeleri gerekir ama yapamadılar çünkü birbirine yakınlar farklı ligler değil.Klasmanlar açık seriye hakim birisi zorlamaz daha fazla.

Akainu filo amirali olduktan sonra makamında edineceği tecrübe ve güçle imparator klasmanına sokulabilir.2 senede Smoker gibi o da üzerine koymuş güçlenmiştir her karakter gibi.Mf savaşındaki hali değil.O hali Kizaru ve Kuzan ile denk.Marco iyileştirme yeteneğiyle normal yani yenilmemesi diyorsun da muhtemelen imparator dengi olan Garp tek yumrukta zarar veriyor.Hakisi ve fiziksel gücü sağlam.Amiraller imparator dengiyse onların da aynısını yapabilmesi gerekir haki bakımından farkı koyup adamı öttürmeleri gerekir ama yapamadılar çünkü birbirine yakınlar farklı ligler değil.Klasmanlar açık seriye hakim birisi zorlamaz daha fazla.
Yalnız Kizaru'nun Marco'ya yaptığı saldırıya haki eklemesi pek mümkün değil gibi. Element formunda ve baya menzilli bir saldırı neticede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık