Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Sizi En Çok Etkileyen Sahne

1-Zoro :Hic bisey olmadi dedigi sahne.
2-Bellemere sanin o para 2 cocugum icin dedigi sahne
3.Luff haki kullanip cok yavas dedikten sonra arkada we go! Zoro sanji rayleng 4lusuyle kendimden gecmem
4.Acenin olumu ve sabolu bolumleri ace var diye izleyememek:)
5.one piece opening 12 her izlememe ayri bir keyif alirim.

1-Zoro :Hic acımadi dedigi sahne.
2-Bellemere sanin o para 2 cocugum icin dedigi sahne
3.Luff haki kullanip cok yavas dedikten sonra arkada we go! Zoro sanji rayleng 4lusuyle kendimden gecmem
4.Acenin olumu ve sabolu bolumleri ace var diye izleyememek:)
5.one piece opening 12 her izlememe ayri bir keyif alirim.
Hiç acımadı sahnesi hangi bölümdeydi?Bir an hatırlayamadım

Luffy'nın acılarını aldığı sahneyi diyor herhalde :hmm: Ama orda hiç bir şey olmadı diyordu.
Ben de öyle düşündüm zaten ama "hiç acımadı" biraz garip olduğundan acaba farklı bir sahnemi diye düşünmedim değil:)

Ussoooooppppppp.... desem anlasilir heralde :)
Ama ondan once Zoro ve Sanji'nin Luffy'nin yerine olmek icin kapismalari desem daha dogru olur sanirim!

Shanks'ın Luffy için kolunu kaybetmesi.
Thriller Bark'ta Zoro'nun ölmek pahasına Luffy'in acılarını alıp daha sonra hiçbir şey olmadığını söylediği sahne. Sanji kendini kötü hissetmiştir orada Sanji'ye de üzülmüştüm.
Shanks savaşı bitirmeye gelip Akainu'yu durdurdu. Savaşacak olan bizle savaşsın dediği zaman tam anlamıyla gaza gelmiştim.
Ace'in şapkasındaki gülen ve ağlayan surat ifadesini çok severim. Ölürken bunların 2'sinide yapması çok güzeldi.
Luffy 2 y sonra px'in lazerinden kaçarak "çok yavaş" dedi ve tek yumrukta px'i patlattı ve ben işte power up budur dedim.

Shanks'ın Coby'ı Akainu'ın elinden kurtarıp savaşı durdurması çok etkilemişti beni. Gerçi hepimiz bir sürü sahne sayarız ama bu sahne çok etkilemişti beni. Sonrasında gelen "savaşmak istiyorsanız gelin rakibiniz biziz." lafı da ayrıca güzeldi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık