Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Sizi En Çok Etkileyen Sahne

[YOUTUBE]2nnuvHTRDk4[/YOUTUBE]Şu sahnede bildin ekrana yapışdım o marinenin Garp-Senco naniyo diyişi,Sengoku yere yapışdırdıkdan sonra Akainu koroştee demesi çok etkilenmişdim.

Ha birde su var
Asker;Tüm Gemilere Rapor Veriyorum !! Tüm Gemilere Rapor Veriyorum !! Cp9'dan Rob Lucci Suanda ! Tam Suanda!...KORSAN HASIR SAPKA LUFFY TARAFINDAN YENİLDİ !!!

Pardon ben konuyu yanlış anlamışım en çok etkilendiğim sahne ANİMEDE luffynin küçüklüğünde o polchemi denen adamdan dayak yemesi idi (ben en çok gaza getiren gibi birşey anlamıştım:D)

[YOUTUBE]2nnuvHTRDk4[/YOUTUBE]Şu sahnede bildin ekrana yapışdım o marinenin Garp-Senco naniyo diyişi,Sengoku yere yapışdırdıkdan sonra Akainu koroştee demesi çok etkilenmişdim.
bu sahne cidden gittim geldim dedim ki akainuya kayacak sonra sengoku falan karıştı anladım ki bu evren boş değil bu evren ayrı ...

Usopp un Rayleigh e One Piece si sormasının üstüne Luffy nin usoppppppp diye kalkması ve konuşması çok iyiydi...

Durduralamaz akainu herkesi kırıp geçerken BB ortalıkta herkese meydan okurken savaştan her geçen dakika insan ölürken o geldi ya SHANKS geçip akainuyu durdurdu ya ilerleyip BB e postayı koyup susturdu ya sonra ALAYINIZ BENİ DİNLESİN HERKES DEDİĞİMİ YAPACAK dedi ya OP tarihinde daha etkileyici sahne yok bence.
[video=youtube;g28L1Zcw0yg]http://www.youtube.com/watch?v=g28L1Zcw0yg[/video]

Durduralamaz akainu herkesi kırıp geçerken BB ortalıkta herkese meydan okurken savaştan her geçen dakika insan ölürken o geldi ya SHANKS geçip akainuyu durdurdu ya ilerleyip BB e postayı koyup susturdu ya sonra ALAYINIZ BENİ DİNLESİN HERKES DEDİĞİMİ YAPACAK dedi ya OP tarihinde daha etkileyici sahne yok bence.
[video=youtube;g28L1Zcw0yg]http://www.youtube.com/watch?v=g28L1Zcw0yg[/video]

kesinlikle katılıyorum , 3 amiral + sengoku + Garp + Karasakal ve tayfasına iyi posta koymuştu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık